Herní zóna  Hry  Wolfenstein The New Order
Wolfenstein The New Order
Wolfenstein The New OrderWolfenstein The New OrderWolfenstein The New Order

Recenze spokojených zákazníků:

Dobrá komunikace s obchodem,rychlé dodání.Zatim nezapojeno,doufám,že bude v pořádku

Ověřený zákazník

Wolfenstein The New Order

Již devátým pokračováním je tento akčnítitul Wolfenstein: The New Order, kde sevžijete do role známého agenta Williama„B.J." Blazkowicze, který se se svým elitním komandem pokouší změnit průběh druhé světové války. Akce začíná v nedobytné pevnosti, kde padnete do léčky šíleného vědce, a kde dojde k vážnému zranění hlavního hrdiny. Příběh pokračuje až po několika letech, kde už…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141386PN: 1454Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
230   včetně DPH
Cena bez DPH: 190 Kč
Cena po registraci:
219 Kč
Cena bez DPH: 181 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 21.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)22.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)23.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Již devátým pokračováním je tento akčnítitul Wolfenstein: The New Order, kde sevžijete do role známého agenta Williama„B.J." Blazkowicze, který se se svým elitním komandem pokouší změnit průběh druhé světové války. Akce začíná v nedobytné pevnosti, kde padnete do léčky šíleného vědce, a kde dojde k vážnému zranění hlavního hrdiny. Příběh pokračuje až po několika letech, kde už nepřátelští nacistický vojáci mají k dispozici obrněné roboty.

Fanoušky starších dílů, této veleúspěšnéherní série, jistě potěší přítomnost lékárniček a brnění, které můžete na nejrůznějších místech sebrat. Pomozte zrušitnadvládu fašistické třetí říše, která seujala vlády nad celým světem a zachraňte tak lidstvo od německé diktatury.

Co nás čeká?

Rok 1960, kdy nacisté vyhráli 2. Světovou válku.Originální Wolfenstein a jeho dech beroucí herní elementy, které také zahrnují honičky v autech, podvodní zkoumání, ovládání nacistického bitevního zařízení a mnoho dalšího - vše podepřeno vzrušující hratelností.Intenzivní boj z pohledu první osoby, kdy budete bojovat proti obrovským nacistickým robotům, nadlidským Super-vojákům a elitním pěšákům.Arzenál ultra pokročilých technologií.Hru zaměřenou na extra herní zážitek, který přinese nový pohled na celou sérii.

Parametry

Herní platforma ESDSteam