Renovovaná technika  Monitory

Renovované monitory
Repasované monitory s plnou dvouletou zárukou!

Renovované - Lepší než z bazaru!

Pokud hledáte levný a zároveň kvalitní monitor, renovovaný monitor je pro Vás správná volba. O co jde a jaké to má výhody? Jde o kvalitní zařízení, která koupíte za ⅓ ceny. Ptáte se, proč tomu tak je?

Takový monitor byl používaný v některé z velkých firem, která pravidelně mění svá zařízení a ta původní, která jsou stále plně funkční, právě z důvodu pravidelných přechodů na nové technologie a modely, musí prodat.

Jde o plně funkční a námi otestované monitory, které jsou v mnohem lepším stavu, než ty z bazaru, u kterých kolikrát netušíte, co vlastně kupujete. Navíc u nás máte každé zařízení s minimálně 2 letou zárukou.

Renovované neboli Refurbished monitory

Jedná se o odolné a kvalitní monitory, které sloužily ve velkých firmách. Tyto firmy mění svá zařízení pravidelně a často je po roce, dvou nebo třech prodávají velice levně a to za třetinovou cenu.

My tyto monitory od firem vykupujeme, otestujeme a připravujeme pro Vás. Víme, že tato zařízení jsou spolehlivá, díky svému určení do kanceláří firem a proto k nim nabízíme minimálně 2 letou záruku s možností prodloužení až na 4 roky.

Proč si vlastně koupit renovovaný monitor?

Tyto monitory Vám mohou nabídnout vysokou kvalitu, za kterou v dnešní době draze platíte za třetinovou cenu. Je to proto, že cena elektroniky rychle klesá a firmy se snaží zařízení, která nahradila nejnovějšími na trhu prodat co nejrychleji.

Renovovaný monitor je, alespoň dle našeho názoru, lepší varianta než bazarové zboží, jelikož v bazaru nikdy nevíte kdo, jak dlouho a jakým způsobem monitor používal. Také netušíte na jak dlouho Vám takové zařízení vydrží, oproti našemu otestovanému zařízení s možností až 4 let záruky.

Uvažujete o koupi renovovaného monitoru, ale nevíte si rady, co jaký název znamená? Běžně na internetu nacházíte označení, jako Renovovaný, Repasovaný, Renew, Refurbish, ale nevíte si rady, co které označení znamená?

Připravili jsme pro Vás jednoduchý slovníček

Repasovaný – Je jakékoliv zařízení, které prošlo rukama odborníků, a byla na něm provedena základní renovace.

Renovovaný / Refurbish – Jedná se o špičkové stroje určené převážně pro velké firmy, jako jsou banky, pojišťovny, apod. Na zařízení byla provedena kompletní renovace.

Renew – Jedná se o zařízení, které pochází z neprodaných zásob přímo ze skladů velkých dodavatelů. (Dell, HP, Lenovo)

Remarket – Zařízení která jsou opětovně uvedena na trh. Většinou to jsou zařízení z výstav, skladových přebytků nebo marketingových kampaní.

Všechna zařízení samozřejmě dodáváme pečlivě balená včetně adaptéru.