Renovovaná technika  Počítače All-in-One

Renovované All-in-One počítače - vše v jednom
Repasované počítače All-in-One s plnou dvouletou zárukou!

Renovované - Lepší než z bazaru!

Pokud hledáte levný a zároveň výkonný počítač All-in-One, renovovaný počítač All-in-One je pro Vás správná volba. O co jde a jaké to má výhody? Jde o zařízení s vysokým výkonem, která koupíte za ⅓ ceny. Ptáte se, proč tomu tak je?

Takový počítač byl používaný v některé z velkých firem, která pravidelně mění svá zařízení a ta původní, která jsou stále plně funkční, právě z důvodu pravidelných přechodů na nové technologie a modely, musí prodat.

Jde o plně funkční a námi otestované All-in-One počítače, které jsou v mnohem lepším stavu, než ty z bazaru, u kterých kolikrát netušíte, co vlastně kupujete. Navíc u nás máte každé zařízení s minimálně 2 letou zárukou.

12

Renovované neboli Refurbished All-in-One počítače

Jedná se o odolné a výkonné All-in-One počítače, které sloužily ve velkých firmách. Tyto firmy mění svá zařízení pravidelně a často je po roce, dvou nebo třech prodávají velice levně a to za třetinovou cenu.

My tyto All-in-One počítače od firem vykupujeme, otestujeme a připravujeme pro Vás. Víme, že tato zařízení jsou spolehlivá, díky svému určení do kanceláří firem a proto k nim nabízíme minimálně 2 letou záruku s možností prodloužení až na 4 roky.

Proč si vlastně koupit renovovaný počítač All-in-One?

Tyto All-in-One počítače Vám mohou nabídnout vysoký výkon, za který v dnešní době draze platíte za třetinovou cenu. Je to proto, že cena elektroniky rychle klesá a firmy se snaží zařízení, která nahradila nejnovějšími na trhu prodat co nejrychleji. Renovované počítače All-in-One jsou tedy levné a přitom stále výkonné, jsou dimenzovány na těžkou práci v kancelářích a pro běžného smrtelníka jsou takřka nesmrtelná.

Renovovaný All-in-One počítač je, alespoň dle našeho názoru, lepší varianta než bazarové zboží, jelikož v bazaru nikdy nevíte kdo, jak dlouho a jakým způsobem All-in-One počítač používal. Také netušíte na jak dlouho Vám takové zařízení vydrží, oproti našemu otestovanému stroji s možností až 4 let záruky.

Uvažujete o koupi renovovaného All-In-One počítače, ale nevíte si rady, co jaký název znamená? Běžně na internetu nacházíte označení, jako Renovovaný, Repasovaný, Renew, Refurbish, ale nevíte si rady, co které označení znamená?

Připravili jsme pro Vás jednoduchý slovníček

Repasovaný – Je jakékoliv zařízení, které prošlo rukama odborníků, a byla na něm provedena základní renovace.

Renovovaný / Refurbish – Jedná se o špičkové stroje určené převážně pro velké firmy, jako jsou banky, pojišťovny, apod. Na zařízení byla provedena kompletní renovace.

Renew – Jedná se o zařízení, které pochází z neprodaných zásob přímo ze skladů velkých dodavatelů. (Dell, HP, Lenovo)

Remarket – Zařízení která jsou opětovně uvedena na trh. Většinou to jsou zařízení z výstav, skladových přebytků nebo marketingových kampaní.

Všechna zařízení samozřejmě dodáváme pečlivě balená včetně adaptéru.