Renovovaná technika  Notebooky

Renovované notebooky
Repasované notebooky s plnou dvouletou zárukou!

Renovované - Lepší než z bazaru!

Pokud hledáte levný a zároveň výkonný notebook, renovovaný notebook je pro Vás správná volba. O co jde a jaké to má výhody? Jde o zařízení s vysokým výkonem, která koupíte za ⅓ ceny. Ptáte se, proč tomu tak je?

Takový notebook byl používaný v některé z velkých firem, která pravidelně mění svá zařízení a ta původní, která jsou stále plně funkční, právě z důvodu pravidelných přechodů na nové technologie a modely, musí prodat.

Jde o plně funkční a námi otestované notebooky, které jsou v mnohem lepším stavu, než ty z bazaru, u kterých kolikrát netušíte, co vlastně kupujete. Navíc u nás máte každé zařízení s minimálně 2 letou zárukou.

1234567891011121314151617

Renovované neboli Refurbished notebooky

Jedná se o odolné a výkonné notebooky, které sloužily ve velkých firmách. Tyto firmy mění svá zařízení pravidelně a často je po roce, dvou nebo třech prodávají velice levně a to za třetinovou cenu.

My tyto laptopy od firem vykupujeme, otestujeme a připravujeme pro Vás. Víme, že tato zařízení jsou spolehlivá, díky svému určení do kanceláří firem a proto k nim nabízíme minimálně 2 letou záruku s možností prodloužení až na 4 roky.

Proč si vlastně koupit renovovaný notebook?

Tyto notebooky Vám mohou nabídnout vysoký výkon, za který v dnešní době draze zaplatíte a to za třetinovou cenu. Je to proto, že cena elektroniky rychle klesá a firmy se snaží zařízení, která nahradila nejnovějšími na trhu prodat co nejrychleji. Renovované notebooky jsou tedy levné a přitom stále výkonné, jsou dimenzovány na těžkou práci v kancelářích a pro běžného smrtelníka jsou takřka nesmrtelná.

Odolné šasi, výkonné součástky s vysokou životností, nadstandardní komponenty jako jsou čtečky otisků prstů, podsvícené klávesnice, kvalitní display, to vše dělá z renovovaných notebooků výjimku.

Renovovaný notebook je, alespoň dle našeho názoru, lepší varianta než bazarové zboží, jelikož v bazaru nikdy nevíte kdo, jak dlouho a jakým způsobem notebook používal. Také netušíte na jak dlouho Vám takové zařízení vydrží, oproti našemu otestovanému stroji s možností až 4 let záruky.

Uvažujete o koupi renovovaného notebooku, ale nevíte si rady, co jaký název znamená? Běžně na internetu nacházíte označení, jako Renovovaný, Repasovaný, Renew, Refurbish, ale nevíte si rady, co které označení znamená?

Připravili jsme pro Vás jednoduchý slovníček

Repasovaný – Je jakékoliv zařízení, které prošlo rukama odborníků, a byla na něm provedena základní renovace.

Renovovaný / Refurbish – Jedná se o špičkové stroje určené převážně pro velké firmy, jako jsou banky, pojišťovny, apod. Na zařízení byla provedena kompletní renovace.

Renew – Jedná se o zařízení, které pochází z neprodaných zásob přímo ze skladů velkých dodavatelů. (ASUS, HP, Lenovo)

Remarket – Zařízení která jsou opětovně uvedena na trh. Většinou to jsou zařízení z výstav, skladových přebytků nebo marketingových kampaní.

Všechna zařízení samozřejmě dodáváme pečlivě balená včetně adaptéru.