Renovovaná technika

Renovovaná technika

Renovované - Lepší než z bazaru!

Pokud hledáte levné a zároveň výkonné zařízení, renovované zařízení je pro Vás správná volba. O co jde a jaké to má výhody? Jde o zařízení s vysokým výkonem, která koupíte za ⅓ ceny. Ptáte se, proč tomu tak je?

Takové zařízení bylo používáno v některé z velkých firem, která pravidelně mění svá zařízení a ta původní, která jsou stále plně funkční, právě z důvodu pravidelných přechodů na nové technologie a modely, musí prodat.

Jde o plně funkční a námi otestovaná zařízení.

Zařízení jsou v mnohem lepším stavu, než ta bazarová, u kterých kolikrát netušíte, co vlastně kupujete. Navíc u nás máte každé zařízení s minimálně 2 letou zárukou.

Podkategorie

Renovované neboli Refurbished zařízení

Jedná se o odolná a výkonná zařízení, ať už to jsou notebooky, stolní počítače, počítače All-in-One nebo monitory, která sloužila ve velkých firmách. Tyto firmy mění svá zařízení pravidelně a často je po roce, dvou nebo třech prodávají za třetinovou cenu.

My tato zařízení od firem vykupujeme, otestujeme a připravujeme pro Vás. Víme, že tato zařízení jsou spolehlivá, díky svému určení do kanceláří firem a proto k nim nabízíme minimálně 2 letou záruku s možností prodloužení až na 4 roky.

Proč si vlastně koupit renovované zařízení?

Tyto stroje Vám mohou nabídnout vysoký výkon, za který v dnešní době draze platíte za třetinovou cenu. Je to proto, že cena elektroniky rychle klesá a firmy se snaží zařízení, která nahradila nejnovějšími na trhu prodat co nejrychleji. Renovovaná zařízení jsou přístroje, které jsou dimenzovány na těžkou práci v kancelářích a pro běžného smrtelníka jsou takřka nesmrtelné.

Odolné šasi, výkonné součástky s vysokou životností, nadstandardní komponenty jako jsou čtečky otisků prstů, podsvícené klávesnice, kvalitní display, to vše dělá z renovovaných zařízení výjimku.

Renovovaný stroj je, alespoň dle našeho názoru, lepší varianta než bazarové zboží, které nevíte kdo, jakým způsobem a jak dlouho používal. Také netušíte na jak dlouho Vám takové zařízení vydrží, oproti našemu otestovanému stroji s možností až 4 let záruky.

Uvažujete o koupi renovovaného stroje, ale nevíte si rady, co jaký název znamená? Běžně na internetu nacházíte označení, jako Renovovaný, Repasovaný, Renew, Refurbish, ale nevíte si rady, co které označení znamená?

Připravili jsme pro Vás jednoduchý slovníček

Repasovaný – Je jakékoliv zařízení, které prošlo rukama odborníků, a byla na něm provedena základní renovace.

Renovovaný / Refurbish – Jedná se o špičkové stroje určené převážně pro velké firmy, jako jsou banky, pojišťovny, apod. Na zařízení byla provedena kompletní renovace.

Renew – Jedná se o zařízení, která pochází z neprodaných zásob přímo ze skladů velkých dodavatelů. (ASUS, HP, Lenovo)

Remarket – Zařízení která jsou opětovně uvedena na trh. Většinou to jsou zařízení z výstav, skladových přebytků nebo marketingových kampaní.

Všechna zařízení samozřejmě dodáváme pečlivě balená včetně adaptéru.