Herní zóna  Hry  Watch Dogs 2
Watch Dogs 2
Watch Dogs 2Watch Dogs 2Watch Dogs 2

Recenze spokojených zákazníků:

Solidní a svižný obchod bez problému.

Ověřený zákazník

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2 je pokračování open world titulu Watch Dogs (2014). Dění se přesouvá z Chicaga do slunečného San Franciscaa hlavním protagonistou je tentokrát Marcus Holloway. Tento šikovný hacker se poneblahé zkušenosti se zákonem rozhodl přidat k již známé hackerské skupině DedSec. Ta si za svůj cíl neurčila nic menšího, než vyřazení ctOS 2.0 (Centrální Operační Systém) v San…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141288PN: 3335Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
611   včetně DPH
Cena bez DPH: 505 Kč
Cena po registraci:
587 Kč
Cena bez DPH: 485 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 22.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)24.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Watch Dogs 2 je pokračování open world titulu Watch Dogs (2014). Dění se přesouvá z Chicaga do slunečného San Franciscaa hlavním protagonistou je tentokrát Marcus Holloway. Tento šikovný hacker se poneblahé zkušenosti se zákonem rozhodl přidat k již známé hackerské skupině DedSec. Ta si za svůj cíl neurčila nic menšího, než vyřazení ctOS 2.0 (Centrální Operační Systém) v San Franciscu, skrze který mocní monitorují a manipulují občanyměsta. Není třeba dodávat, že se ve špatných rukou ctOS 2.0 může v okamžiku proměnit v životu nebezpečnou zbraň.

Tentokrát by mělo být hacknutelné téměřcokoliv a kdokoliv ve vašem zorném poli,ne pouze předem určené objekty jako v prvním Watch Dogs. Můžete tak například nejen přepínat semafory, vybírat peníze zbankomatů, ale taktéž náležitě využívatvšudypřítomných kamer, odposlouchávat telefony, ovládat drony a mnoho dalšího.Změnou prošel i open-world koncept. SvětSan Francisca je tak na rozdíl od předešlého Chicaga přístupný celý od samého začátku hry.

Jako v předchozím díle zde hraje podstatnou roli stealth a vše je možné dokončitbez zabití jediného člověka. Rozšířenídozná upravitelnost vašeho oblečení, zbraní, nástrojů, i vozidel, u kterých je po kritice hráčů přepracován model řízení. Zlepšení se dočká dříve asynchronní multiplayer. Klasické PvP módy zůstávají,přibude však plnohodnotný co-op do příběhové kampaně. Spolupracující hráči se spolu budou moci dorozumívat také sadou základních gest.

Parametry

Herní platforma ESDUPlay