Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Herní zóna  Hry  Total War ROME II Emperor Edition
Total War ROME II Emperor Edition
Total War ROME II Emperor EditionTotal War ROME II Emperor EditionTotal War ROME II Emperor Edition

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

Total War ROME II Emperor Edition

Staňte se první světovou velmocí a chyťte otěže nejneuvěřitelnějšího a největšího válečného stroje starověku. Pokořte nepřátele své slovutné říše na poli vojenském, hospodářském a politickém. Váš vzestup s sebou přinese obdiv vašich následovníků, ale také chamtivost a žárlivost iod těch nejbližších spojenců. Zasadí vám zrada smrtelnou ránu, nebo seproti svým starým přátelům…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141343PN: 1794Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
529   včetně DPH
Cena bez DPH: 437 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 18.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 19.12. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 20.12. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Staňte se první světovou velmocí a chyťte otěže nejneuvěřitelnějšího a největšího válečného stroje starověku. Pokořte nepřátele své slovutné říše na poli vojenském, hospodářském a politickém. Váš vzestup s sebou přinese obdiv vašich následovníků, ale také chamtivost a žárlivost iod těch nejbližších spojenců.

Zasadí vám zrada smrtelnou ránu, nebo seproti svým starým přátelům obrátíte jako první vy? Kolik jste ochotni obětovatv zájmu Říma? Budete bojovat za rozkvětRepubliky, nebo spřádat intriky, abystevládli jako císař diktátor? Tvůrci cenami ověnčené série Total War zakládají nový milník kvality a hloubky strategickéhohraní. Svou originální směs realtimovéa tahové strategie povyšují na zcela novou úroveň.

Epická tahová kampaň, ve které plánujeteovládnutí známého světa – způsobem, který se vám zlíbí. Pociťte bouřlivé střetyarmád, když římská válečná mašinerie vtrhne na bojiště v reálném čase. Desítkytisíc mužů se utkají v boji v dech beroucím detailu, který přímo ovládáte.

Co nás čeká?

Zbrusu nový grafický engine: pohleďte naexotická starověká města a kolosální armády renderované s neuvěřitelným detailem a neuvěřitelně strhující bitvy ve filmovém stylu. Nové kamery jednotek vám umožňují zúčastnit se boje z každé perspektivy.Plně přizpůsobený zážitek: výkon jeoptimalizován jak pro vaše PC, tak pro laptop. Užijte si úžasnou hru Total War:Rome II, ať už jsou specifika vašeho systému jakákoliv.

Parametry

Herní platforma ESDSteam