Herní zóna  Hry  The Sims 4 Život ve městě
The Sims 4 Život ve městě
The Sims 4 Život ve městěThe Sims 4 Život ve městěThe Sims 4 Život ve městě

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlé a bezproblémové doručení

Ověřený zákazník

The Sims 4 Život ve městě

Vyrazte se Simíky do města a prozkoumejte všechno, co může nabídnout. Od rušnýchulic, kde se pořád něco děje, až po jedinečné situace vzniklé díky bydlení v bytech.* Splňte svým Simíkům sny v živém městě San Myshuno. Prozkoumejte nejrůznější sousedství a kulturní slavnosti, kde mohou vaši Simíci sledovat výstupy pouličních umělců, zúčastnit se soutěží a seznámit se…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141878PN: 3430Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
673   včetně DPH
Cena bez DPH: 556 Kč
Cena po registraci:
647 Kč
Cena bez DPH: 535 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 25.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 26.3. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.3. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Vyrazte se Simíky do města a prozkoumejte všechno, co může nabídnout. Od rušnýchulic, kde se pořád něco děje, až po jedinečné situace vzniklé díky bydlení v bytech.*

Splňte svým Simíkům sny v živém městě San Myshuno. Prozkoumejte nejrůznější sousedství a kulturní slavnosti, kde mohou vaši Simíci sledovat výstupy pouličních umělců, zúčastnit se soutěží a seznámit se s rozličnými Simíky. Najděte svým Simíkům první byt, ale připravte se na výzvy, které bydlení ve stísněných prostoráchpřináší. Z okouzlujícího, ale také poněkud stísněného prvního bytu se vypracujte až ke snovému střešnímu bytu. Pusťte se do nových městských kariér!

HLAVNÍ PRVKY A VLASTNOSTI

Prozkoumejte rušné město San Myshuno: Prozkoumejte hustě zalidněné město s nejrůznějšími jedinečnými sousedstvími. Tvořte (nebo ničte) nástěnné umění v uměleckéčtvrti. Zazpívejte si do sytosti v novém karaoke baru v módní čtvrti. Zahrajtesi basketbal na hřišti ve čtvrti trhovcůs kořením. Sezvěte kamarády a po dlouhém pracovním dni v kanceláři v centru sizahrajte videohry.

Užívejte si oblíbené kulturní slavnosti:Vezměte své Simíky na nejrůznější festivaly po celém městě a kulturně je obohaťte. Čekají na ně pouliční umělci, různésoutěže a Simíci z nejrůznějších oborů.Vyrazte na slavnosti koření, zúčastnětese kari výzvy a staňte se mistry koření.Vyrazte na slavnosti lásky a užijte sižhavé rande s ohňostrojem. Přivydělejtesi prodejem výrobků svých Simíků na bleším trhu.

Zabydlete se v bytech a sbližte se se svými sousedy: Jelikož tu žije velká spousta Simíků na velmi omezeném prostoru, jejasné, že se tu budou odehrávat nejrůznější situace a vzniknou rozličné vztahymezi sousedy. Možná si Simíci najdou nového nejlepšího kamaráda nebo lásku a pakzačnou přemýšlet, jestli si zaslouží klíče od jejich bytu. Také se budete musetrozhodnout, jak se vyrovnáte s nočnímivečírky s hlasitou hudbou. Budete je chtít rozpustit, nebo se k nim přidáte?

Vypracujte se od malého bytečku až k střešnímu apartmánu: Vyberte si byt, kterývám bude vyhovovat. Každý má jedinečné vlastnosti, které obohatí hraní vašich Simíků. První byt bude mít jistě své kouzlo, ale také dost možná šváby, netěsnícítrubky nebo problémy s elektřinou. Ale nezapomínejte, že každý sen se může splnit, takže Simíci se mohou propracovat ažk bydlení ve střešním bytě v mrakodrapu,který má nádherný výhled… a mluvící toaletu!

Vydejte se na novou kariérní dráhu v metropoli: Vyjděte se Simíky do ulic a pusťte se do nové práce! Pronášejte plamennéproslovy pro dobrou věc v roli politikůnebo ukažte celému světu svůj vybraný vkus jako kritici jídla nebo umění. Inspirujte zástupy Simíků a získejte si fanoušky na sociálních sítích.

Tento obsah vyžaduje základní hru The Sims 4 ve službě Origin

Parametry

Herní platforma ESDOrigin
Herní žánrSimulátor
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
PEGI hodnota12
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení