Herní zóna  Hry  The Sims 4 Romantická zahrada
The Sims 4 Romantická zahrada
The Sims 4 Romantická zahradaThe Sims 4 Romantická zahradaThe Sims 4 Romantická zahrada

Recenze spokojených zákazníků:

Telefon doručen rychle a v pořádku. S obchodem jsem spokojen.

Ověřený zákazník

The Sims 4 Romantická zahrada

Díky vydání kolekce The Sims 4 Romantická zahrada* získali Simíci přístup ke studně přání, která jim dokáže změnit celýživot. Pokud se tedy odváží se k ní vůbec přiblížit. Simíci mohou vyslovit devětrůzných přání. Například mohou zatoužitpo štěstí, lásce, mládí, simoleonech apodobně. Přání si ale raději pečlivě promyslete, mohou totiž vést celkem k vícenež 50 různým výsledkům…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141865PN: 3117Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
451   včetně DPH
Cena bez DPH: 373 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 20.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 21.3. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 22.3. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Díky vydání kolekce The Sims 4 Romantická zahrada* získali Simíci přístup ke studně přání, která jim dokáže změnit celýživot. Pokud se tedy odváží se k ní vůbec přiblížit. Simíci mohou vyslovit devětrůzných přání. Například mohou zatoužitpo štěstí, lásce, mládí, simoleonech apodobně. Přání si ale raději pečlivě promyslete, mohou totiž vést celkem k vícenež 50 různým výsledkům, které záleží nanáladě studny (ano, má vlastní hlavu aobčas je to s ní docela těžké).

Na následujících událostech vám ukážeme,co všechno se může přihodit...

Milostné vztahy mohou být dost zajímavé.Když si přejete lásku, můžete se dočkatdokonalého partnera, který se do vás okamžitě zamiluje. Co vás ale čeká, když chcete lásku a studna na vás zrovna nemánáladu? Možná si najdete nového nepřítele... s výhodami. Když se z víru šedorůžového kouře vynoří nový milostný partner,váš Simík jím sice bude naprosto pohrdat, ale zároveň mu nebude moci odolat. Vtomto žhavém milostném románku budou rozhodně létat jiskry a vy budete mít možnost vyzkoušet si jeden z nejvzácnějších typů vztahů ve hře.

Simoleony nemusí být tak úplně zadarmo.Simíkům se mohou splnit i ty nejdivočejší sny a mohou se dočkat výhry v loterii.V takovém případě se ze studny vyhrnouhromady mincí a Simíka zasypou. Studna přání si ale se Simíky ráda hraje. Když to na ni přijde, obvykle jejich přání nějak překroutí a otočí proti nim. Tak například když Simík zatouží po simoleonech... místo toho, aby mu studna přání prostě a jednoduše splnila, postaví ho před zajímavé morální dilema. Co třeba velmi šťavnatý drb, kterým můžete jiného Simíkatrochu vydírat? Možná vám rád zaplatí,aby si koupil vaše mlčení. Tímto způsobem „přivýdělku“ si ale vytvoříte nového nepřítele, takže to rozhodně není pro každého. Jak to dopadne, záleží jen na vás.

Simíci se také mohou dočkat malého uzlíčku štěstí. Simíci, kteří se chtějí státrodiči, mohou u studny přání poprosit odítě. Studna na toto přání reaguje různě. Pokud všechno dopadne dobře, Simíkům do domácnosti přibude zázračně geniální dítě. Pokud má ale studna obzvlášť pochmurnou náladu, vydá ze sebe zlobu a novýmpřírůstkem do rodiny bude dítě-duch! Studna přání je naštěstí ochotná vyslechnout i přání duchů, což může mít zajímavé výsledky...

Duchové mohou být nově obdarováni nekonečným životem. Simíkům se občas přihodí něco nepěkného a stanou se z nich duchové. Když se jim v posmrtném životě nelíbí,studna jim může pomoci. Duchové si mohou přát ožít, a pokud je studna v opravdudobré náladě, může jim dát tu největšíodměnu – navrátit je plně k životu! Nejenže toto zázračné vzkříšení dá vašim Simíkům příležitost k novému životu, ale zároveň vám studna vyjedná u Smrťáka službičku. Pokud Simík v budoucnu znovu přijde o život nějakou nešťastnou náhodou, Smrťák přispěchá a okamžitě ho oživí.

Ani se štěstím to nemusí být úplně snadné. Studna přání má totiž dost zvrácený smysl pro humor. Jen málokdy budete mít větší radost z cizího neštěstí, než kdyžsi Simík přeje štěstí a spokojenost, alepotká ho pravý opak. Snadno se může stát, že studna zvedne Simíka do vzduchu azačne z něj nasávat všechnu spokojenost,kterou ukryje někde ve svých hlubinách.Zároveň tím na Simíka sešle kletbu, která z něj bude neustále vysávat spokojenost a předávat ji okolním Simíkům. Čím šťastnější okolí bude, tím mizerněji se bude prokletý Simík cítit. Studna přání sedomnívá, že tím udržuje rovnováhu ve vesmíru, a to ji baví. Jedná se samozřejmějen o jeden z mnoha různých výsledků, který je navíc dost extrémní. Váš Simík může od studny odejít také velmi spokojený a spokojenost mu může vydržet mnohem déle, než je obvyklé.

Zažijte tyto situace se svými Simíky a užívejte si zábavu se studnou přání (a nejen s ní) v kolekci The Sims 4 Romantická zahrada ještě dnes.

K zapotřebí je vlastnit základní hru TheSims 4 pro platformu Origin.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin
Herní žánrSimulátor
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
PEGI hodnota12
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení