Herní zóna  Hry  The Sims 4 Psi a kočky
The Sims 4 Psi a kočky
The Sims 4 Psi a kočkyThe Sims 4 Psi a kočkyThe Sims 4 Psi a kočky

Recenze spokojených zákazníků:

Vše OK

Ověřený zákazník

The Sims 4 Psi a kočky

Nástroj Vytvořit mazlíčka je zpátky a jemnohem propracovanější než kdy předtím.Stačí vám pár kliknutí, abyste si z rozsáhlé nabídky kočičích a psích plemen vybrali to pravé nebo si vytvořili dokonalou směsku. A co malování?! Chcete přidatpár flíčků, trochu nabarvit nos nebo pomocí šablon přidat složitější vzory? Úpravy mazlíčky nikdy nebyly snazší. A takymáme pro kočky a psy…
Kód: 1141911PN: 3780Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Nástroj Vytvořit mazlíčka je zpátky a jemnohem propracovanější než kdy předtím.Stačí vám pár kliknutí, abyste si z rozsáhlé nabídky kočičích a psích plemen vybrali to pravé nebo si vytvořili dokonalou směsku. A co malování?! Chcete přidatpár flíčků, trochu nabarvit nos nebo pomocí šablon přidat složitější vzory? Úpravy mazlíčky nikdy nebyly snazší. A takymáme pro kočky a psy kostýmy. (A ano, znamená to, že váš pejsek se teď může jítkoupat jako žralok.)

Jakmile vstoupíte do režimu života, uvidíte nejzajímavější, nejrůznorodější a nejvýraznější mazlíčky, jací byli kdy vytvořeni. Kočky se před psy schovají na ledničku a budou z výšin pohrdavě hledět naobyčejné Simíky. Dedikovaní páníčkové mohou své pejsky naučit stále náročnějšíkousky nebo s nimi chodit na procházky po celém novém světě Brindleton Bay. Zatímco oni si protáhnou nohy, chlupáčové seklidně mohou honit za ptactvem. Díky vlastnostem je každý mazlíček skutečně jedinečný. Jen ti nejschopnější páníčkové dokáží rozpoznat jejich obavy, touhy a tak podobně.

Jakmile vycvičíte štěňata a naprogramujete automatické podavače žrádla, můžete si koupit místní veterinární kliniku a pustit se do práce. Přesně tak! Můžete provozovat vlastní veterinární kliniku, najímat vhodný personál, diagnostikovat choroby a operovat, abyste udržovali mazlíčky ze sousedství zdravé (a trochu si přitom vydělali).

Tento obsah vyžaduje základní hru Sims 4ve službě Origin.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin