Herní zóna  Hry  The Sims 4 Přepychový Večírek
The Sims 4 Přepychový Večírek
The Sims 4 Přepychový VečírekThe Sims 4 Přepychový VečírekThe Sims 4 Přepychový Večírek

Recenze spokojených zákazníků:

Okamžitá rekce na objednávku, rychlá dodávka

Ověřený zákazník

The Sims 4 Přepychový Večírek

Kolekce Přepychový večírek se točí hlavně kolem luxusu, červených koberců a pařby ve správné společnosti až do rána a sevším všudy. Kolekce obsahuje parádní šaty, obleky, make-up a doplňky pro Simíkyve tvém sousedství. Místo konání můžetevyladit pulzujícími, zářícími a stylovými objekty, jako je nový bar, sochy a parádní osvětlení, které se skvěle hodí dovšech barů a náleven…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141919PN: 2593Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
489   včetně DPH
Cena bez DPH: 404 Kč
Cena po registraci:
458 Kč
Cena bez DPH: 379 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 22.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)24.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Kolekce Přepychový večírek se točí hlavně kolem luxusu, červených koberců a pařby ve správné společnosti až do rána a sevším všudy. Kolekce obsahuje parádní šaty, obleky, make-up a doplňky pro Simíkyve tvém sousedství. Místo konání můžetevyladit pulzujícími, zářícími a stylovými objekty, jako je nový bar, sochy a parádní osvětlení, které se skvěle hodí dovšech barů a náleven v širokém a dalekém okolí.

Kolekce The Sims 4 Přepychový večírek přináší dva báječné nové herní předměty, které vám umožní uspořádat opravdu fantastický večírek. Prvním je stolek na pohoštění, který můžete naplnit libovolným jídlem ze hry nebo novými chuťovkami. Nikdo by přece neměl pařit s prázdným žaludkem. Druhým předmětem je nová fontána najídlo a pití, kterou můžete postavit nastůl na pohoštění. Z vrcholku mohou proudit nejrůznější pochoutky, třeba hustá adekadentní čokoláda (skvěle se hodí k jahodám) nebo spousta dalších lahůdek. Simíci s kulinářským a mixologickým nadáním se vyřádí do sytosti a na své si přijdou dokonce i Simíci, kteří mají rádi neplechu.

K zapotřebí je vlastnit základní hru TheSims 4 pro platformu Origin.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin