Herní zóna  Hry  The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition
The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition
The Elder Scrolls V Skyrim Legendary EditionThe Elder Scrolls V Skyrim Legendary EditionThe Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé

Ověřený zákazník

The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition

Přikládáme oficiální češtinu pro tuto hru. Edice kromě základní hry a velkého updatu osahuje i trojici velkých DLC Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn. Marylandská Bethesda Softworks otevírá další kapitolu velice úspěšné série The Elder Scrolls a servíruje nám legendery edici. The Elder Scrolls V: Skyrim nás zavádí do provincie Skyrim, která je součástí obrovského světa…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141360PN: 632Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
403   včetně DPH
Cena bez DPH: 333 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 20.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 21.3. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 22.3. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Přikládáme oficiální češtinu pro tuto hru.

Edice kromě základní hry a velkého updatu osahuje i trojici velkých DLC Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn.

Marylandská Bethesda Softworks otevírá další kapitolu velice úspěšné série The Elder Scrolls a servíruje nám legendery edici.

The Elder Scrolls V: Skyrim nás zavádí do provincie Skyrim, která je součástí obrovského světa Tamriel. Rozkládá se na severu a její panoráma tvoří převážně hory, sníh a rozvaliny starých pevností. Toale není pro seveřany žádný problém. Horší je, že byl starý král zavražděn a nezanechal po sobě žádného dědice. Skyrimse tak ocitl ve spárech občanské války.A ke všemu se vrátili Draci. Prastará stvoření, která ze země vyhnal esoterickýkruh elitních bojovníků, zvaný The Blades. Řád po celá staletí chránil rodovou linii Septimů a zajištoval mír a pokoj vesvětě. Draci byli dlouho pryč, ale teďjsou zpět, protože The Blades už téměř neexistují. Ve starých knihách se píše, že draky vyhnali takzvaní Dovakiin - zrozenci z draka, později přejmenovaní na řád The Blades. Hra není přímým pokračovatelem Oblivionu, ale lehce na něj poukazuje.

Uběhlo 200 let od doby, kdy se znovunalezený dědic obětoval, aby zavřel brány Oblivionu. Po smrti posledního Septima seThe Blades stáhli do ústraní a byli pomalu likvidování nebo umírali stářím. Bezsmyslu neměli důvod k existenci, a tak zanikli. Spousta práce a nejistá budoucnost? To je přesně ten pravý čas pro našeho hrdinu. Začínáme opět jako vězni bez vzpomínek na minulost, to už ale není proznalce herní série nic nového. Důležitéje, že právě my jsme posledním Dovakiinem - lovcem draků. Ve vzduchu visí jednastará legenda o návratu Alduina, severské boha ničení. Skyrimem se začinají šířit zvěsti o obrovském draku, a tak nás osud svede dohromady s Esbernem, posledním ze starého řádu the Blades. Ten se stane našim rádcem a mentorem.

Titul představuje vše na co jsme od tétosérie zvyklí a snaží se všechno dovéstzase o krok blíže k dokonalosti.

Parametry

Herní platforma ESDSteam
Herní žánrRPG
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
Lokalizace hryčeská verze
PEGI hodnota18
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení