Dům, Dílna, Zahrada  Bydlení a doplňky  Doplňky pro domácnost  Sada Fiskars Blok na nože s 5 noži Edge
Sada Fiskars Blok na nože s 5 noži Edge

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlé a bezproblémové doručení

Ověřený zákazník

Sada Fiskars Blok na nože s 5 noži Edge

Blok na nože s 5 noži FISKARS Edge lze mít namontovaný na zdi, uložený v zásuvce nebo na pracovní desce. Součástí balení je nůž okrajovací, snídaňový, nůž na pečivo, kuchařský velký a nůž Santoku. Všechny uvedené nože jsou vyrobeny z japonské nerezové oceli HRC 53 a lze je mýt v myčce. Řada nožů Edge nabízí elegantní moderní vzhled a inovativní prvky, které více než…
Kód: 1032860PN: 978791Výrobce: FiskarsZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Blok na nože s 5 noži FISKARS Edgelze mít namontovaný na zdi, uložený v zásuvce nebo na pracovní desce. Součástí balení je nůž okrajovací, snídaňový, nůž na pečivo, kuchařský velký a nůž Santoku. Všechny uvedené nože jsou vyrobeny z japonské nerezové oceli HRC 53 a lze je mýt v myčce.

Řada nožů Edge nabízí elegantní moderní vzhled a inovativní prvky, které více než usnadňují práci v kuchyni. Čepele jsou vyrobenyz vysoce kvalitní nerezové ocelise zužujícím se ostřím pro dlouhotrvající ostrost. Představují jedinečnou kombinaci designů nožů z celého světa. Hladký přechod mezi ergonomickou rukojetí a čepelí umožňuje používat různé techniky krájení a zaručuje výjimečnou lehkost vedení nože.

Nepřilnavý černý potah čepele nedotváří jen atraktivní vzhled nožů, ale je i vysoce funkčním prvkem, který usnadňuje čištění, zvyšuje trvanlivost čepele a zabraňuje přichycování potravin při krájení. Trvanlivá rukojeť s hygienicky uzavřenými spoji k čepeli je vyrobena z plastu ABS odolného proti nárazu a vhodného pro mytí v myčce. Čepel nože Fiskars řady Edge zůstává déle ostrá a snadno se znovu ostří.
Parametry:

Materiál čepele nožů: vysoce kvalitní nerezová ocel
Materiál rukojeti: plast
Hmotnost: 2130 g