Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Telefony  Chytré telefony  Prestigio Grace R7, 5.26" HD IPS, Dual SIM, Android 6.0, 1,3GHz QC, 1280*720, 16GB ROM, 2GB RAM, 13Mpx, fingerprint, černý
PRESTIGIO Grace R7, 5.26" HD IPS, Dual SIM, Android 6.0, 1,3GHz QC, 1280*720, 16GB ROM,2GB RAM, 13Mpx, fingerprint,černý

Recenze spokojených zákazníků:

Perfektní po všech stránkách

Ověřený zákazník

Prestigio Grace R7, 5.26" HD IPS, Dual SIM, Android 6.0, 1,3GHz QC, 1280*720, 16GB ROM, 2GB RAM, 13Mpx, fingerprint, černý

Grace R7 je vlajkovou lodí nové řady smartphonů Prestigio - spolehlivé zařízení se skenerem otisků prstu pro ty, kdo potřebují zvýšenou ochranu osobních dat. Je vhodný pro módy znalého studenta, vážného podnikatele a dokonce i pro superšpióna?. Hlavní 13megapixelová kamera s trojitým LED bleskem, f/2.0 clonou a senzorem Samsung vám umožní pořizovat profesionální fotky a videa.
Kategorie: Chytré mobilní telefony - smartphony
Kód: 859877PN: PSP7501DUOBLACKVýrobce: PrestigioZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Grace R7 je vlajkovou lodí nové řady smartphonů Prestigio - spolehlivé zařízení se skenerem otisků prstu pro ty, kdo potřebují zvýšenou ochranu osobních dat. Je vhodný pro módy znalého studenta, vážného podnikatele a dokonce i pro superšpióna?. Hlavní 13megapixelová kamera s trojitým LED bleskem, f/2.0 clonou a senzorem Samsung vám umožní pořizovat profesionální fotky a videa. Tento smartphone běží na systému Android 6.0 Marshmallow. Ten vám umožní vlastní nastavení spotřeby energie, hlasitosti a dalších funkcí podle svých potřeb. Díky reproduktorům na spodní straně můžete očekávat dokonalý zvuk. Tenké tělo smartphonu v kombinaci s 5" obrazovkou a 2,5D sklem vypadá stylově a atraktivně ve zlatém, stříbrném i černém provedení. Vyberte si barvu, která ladí s vaším stylem.

Video o produktu: https://youtu.be/o8QjPvfsN3E


Hesla jsou věcí minulosti, protože dnes můžete data chránit spolehlivějším způsobem. Grace R7 rozpozná otisk prstu svého majitele. Inteligentní systém reaguje do půl vteřiny a poskytne vám osobní přístup k zařízení. Dotykový senzor na předním panelu vám okamžitě umožní spustit oblíbené aplikace, volat, zablokovat přístup k aplikacím nebo zašifrovat zprávu. Taková ochrana je 100% zárukou, že všechny vaše podnikatelské nápady, důležité kontakty a osobní tajemství zůstanou jen ve vašich rukou.

Grace R7 nabízí křišťálový obraz. Obrazovka s HD rozlišením (720 x 1280)v kombinaci s velikostí zařízení vám umožní používat jej jednou rukou a díky úzkým rámečkům je šířka displeje ještě menší. Díky technologii on-cell a IPS matici displej dosahuje přesné reprezentace barev. Díky zaobleným rohům 2,5D skla je dotyk obrazovky obzvláště příjemný a sklo Asahi zabraňuje poškrábání.

13megapixelová zadní kamera se senzorem Samsung vám umožní pořizovat profesionální fotky a videa. Trojitý LED blesk a f/2.0 clona poskytují vysoký kontrast, ostrost a jas barev za každého světla, i když fotíte v noci. Vaše fotky a videa budou barevné, kontrastní a detailní.

Technické specifikace:

Displej
Velikost displeje 5.00"
Rozlišení displeje 720x1280
Hustota pixelů 294 ppi
Technologie displeje IPS
Funkce displeje 2.5D Screen

Processor
Taktovací frekvence CPU 1.30 GHz
Počet procesorových jader 4

Memory
Velikost vnitřní paměti 16 GB
Velikost nainstalované paměti RAM 2 GB

Software
Platform Android
Operační systém Android 6.0

Kamera
Camera Resolution 13 Mpixel
Flash Triple flash
Přední kamera 2.0 Mpixel

Rozhraní
Bluetooth Ano
Wi-Fi Ano

Miscellaneous
Construction Monoblock
External Color Black
SIM Card Dual Sim
Sensors Fingerprint Identity Sensor
Package Type Retail

Baterie
Kapacita baterie 2500 mAh

Warranty
Záruční podmínky 24 měsíců
Kriteria platnosti záruky Sériové číslo