Vážení zákazníci, upozorňujeme, že z důvodu státního svátku je kamenná prodejna v pondělí 28.10.2019 ZAVŘENÁ.
  Herní zóna  Hry  ESD A Plague Tale Innocence
ESD A Plague Tale Innocence
ESD A Plague Tale InnocenceESD A Plague Tale InnocenceESD A Plague Tale Innocence
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

ESD A Plague Tale Innocence

Elektronická licence určená pro platformu Steam A Plague Tale: Innocence je ponurý příběh mladé Amicie a jejího malého bratra Huga na jejich strastiplné cestě nejtemnějším obdobím historie. Pronásledováni vojáky Inkvizice a obklopeni nezadržitelnými záplavami krys se Amicia a Hugo vzájemně poznávají a začínají si důvěřovat. Vboji o holý život proti nespočetným nástrahám se…
Kód: 2378941PN: 5704Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

A Plague Tale: Innocence je ponurý příběh mladé Amicie a jejího malého bratra Huga na jejich strastiplné cestě nejtemnějším obdobím historie. Pronásledováni vojáky Inkvizice a obklopeni nezadržitelnými záplavami krys se Amicia a Hugo vzájemně poznávají a začínají si důvěřovat. Vboji o holý život proti nespočetným nástrahám se budou snažit nalézt v tomto brutálním a nelítostném světě smysl. Píše se rok 1349. Francouzským královstvím zmítá mor. Amicii a jejího mladšího bráškuHuga pronásleduje Inkvizice. Během cestyvesnicemi zpustošenými strašlivou nemocí budou muset spojit síly s dalšími dětmi a pomocí ohně a světla se vypořádat sezáplavami krys. Jedinou pomocí na jejich cestě za přežitím lemované nevýslovnými hrůzami je jim pouto spojující jejichosudy. Jejich dobrodružství začíná… a sním končí období nevinnosti.

Hlavní hrdinové: AMICIA DE RUNE - přestože je Amicii teprve 15 let, je po všechstránkách silnou ženou. Je nezávislá, zdatná a zběhlá v umění lovu, kterému ji naučil její otec. Když vyrůstali, s bráškou téměř nepřišla do styku. Nebude všaktrvat dlouho a právě jejich vzájemné pouto jim pomůže přežít.

HUGO DE RUNE - mladšímu Hogovi je teprvepět let. Je to křehký chlapec stižený neznámou chorobou, kvůli které musel většinu svého života strávit zavřený ve svémpokoji. O světu venku má pramalou představu, avšak i navzdory jeho nástrahám anebezpečím mu dává přednost před svým dřívějším vězením.

INKVIZICE - 14. století se ve Francii nese ve znamení nemocí a války. Inkvizices dosud neznámého důvodu pronásleduje děti šlechtické rodiny de Rune a touží sezmocnit mladšího ze sourozenců. JelikožAmicia a Hugo nemají dost síly na přímoukonfrontaci se statnými vojáky musejí při útěku využívat lstí a úkrytů.

KRYSY - krysy se v nezadržitelných proudech šíří celým územím Francie. Nekontrolovatelné hordy nenasytných hlodavců si neúprosně razí cestu vesnicemi zmítanýmimorem, loukami a bitevními poli a nelítostně požírají vše živé. Jen světlo ohně– zdá se – dokáže zpomalit mračno této hrozby.

Parametry

Datum vydání hry (filtr)14.5.2019
Herní platforma ESDSteam
Herní žánrDobrodružné
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
Lokalizace hryčeské titulky
PEGI hodnota18
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení