Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Herní zóna  Hry  Civilization VI
Civilization VI
Civilization VICivilization VICivilization VI

Recenze spokojených zákazníků:

Férové jednání. Tento obchod určitě doporučuji.

Ověřený zákazník

Civilization VI

Slavná série Civilization v roce 2016 slaví 25. výročí vzniku, a ku té příležitosti přichází její šesté pokračování. Opět stanete proti nejslavnějším vůdcům lidské historie při stavbě své mocné říše.Šestý díl slibuje být tím nejkrásnějšíma nejkomplexnějším dílem v historii. ROZRŮSTAJÍCÍ SE ŘÍŠE Sledujte, jak se moc vaší říše šíří po mapě jako nikdy dříve. Každé město…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141285PN: 3212Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
564   včetně DPH
Cena bez DPH: 466 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 18.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 19.12. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 20.12. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Slavná série Civilization v roce 2016 slaví 25. výročí vzniku, a ku té příležitosti přichází její šesté pokračování. Opět stanete proti nejslavnějším vůdcům lidské historie při stavbě své mocné říše.Šestý díl slibuje být tím nejkrásnějšíma nejkomplexnějším dílem v historii.

ROZRŮSTAJÍCÍ SE ŘÍŠE

Sledujte, jak se moc vaší říše šíří po mapě jako nikdy dříve. Každé město zabíráhned několik políček, díky čemuž si jemůžete upravit dle vlastních představ anaplno využít okolní terén.

AKTIVNÍ VÝZKUM

Zpřístupňujte si bonusy, které vaší civilizaci urychlí postup historií. Chcete-li uspíšit svůj pokrok, používejte jednotky k aktivnímu prozkoumávání, rozvoji prostředí a objevování nových kultur.

DYNAMICKÁ DIPLOMACIE

Interakce s ostatními civilizacemi se vprůběhu hry mění, od prvotních primitivních kontaktů, kdy jsou války nedílnou součástí života, až po mnohačetné aliancea komplikovaná jednání.

KOMBINOVANÉ OZBROJENÉ SVAZY

Hra opouští systém „jedna jednotka na políčko“ a umožňuje spojovat různé jednotky, například protitankovou podporu s pěchotou nebo válečníky s osadníky. Z jednotek podobného typu lze navíc vytvářet mocné „svazy“.

VYLEPŠENÝ MULTIPLAYER

Kromě tradičních multiplayerových režimůmůžete bojovat společně se svými přáteli nebo proti nim v bohaté škále situací,které jsou navrženy tak, aby je bylo možné dokončit během jediné herní relace.

CIVILIZACE PRO KAŽDÉHO

Civilization VI nabídne ostříleným veteránům nové možnosti, jak budovat a upravovat svou civilizaci s cílem maximalizovat šanci na úspěch. Zdokonalené systémy výuky jsou navrženy tak, aby novým hráčůmpředstavily základní koncepty Civilization a usnadnily jim první kroky na cestěk vítězství.

Parametry

Herní platforma ESDSteam