Herní zóna  Hry  The Sims 4 Bundle Pack 6
The Sims 4 Bundle Pack 6
The Sims 4 Bundle Pack 6The Sims 4 Bundle Pack 6The Sims 4 Bundle Pack 6

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé dodání, rychlá reakce na následný dotaz

Ověřený zákazník

The Sims 4 Bundle Pack 6

The Sims 4 Bundle Pack 6 obsahuje: herní balíček The Sims 4 Dobrodružstvív džungli kolekci The Sims 4 Fitness kolekci The Sims 4 Batolata Již šestá sada The Sims 4 vám umožní hrát novými způsoby – obsahuje totiž herní balíček a dvěkolekce! Pomozte svým simíkům dostat sedo formy, vychovávat batolata a zažít dobrodružství v džungli. HERNÍ BALÍČEK DOBRODRUŽSTVÍ…
Kód: 1141866PN: 4067Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

The Sims 4 Bundle Pack 6 obsahuje:

herní balíček The Sims 4 Dobrodružstvív džungli kolekci The Sims 4 Fitness kolekci The Sims 4 Batolata Již šestá sada The Sims 4 vám umožní hrát novými způsoby – obsahuje totiž herní balíček a dvěkolekce! Pomozte svým simíkům dostat sedo formy, vychovávat batolata a zažít dobrodružství v džungli.

HERNÍ BALÍČEK DOBRODRUŽSTVÍ V DŽUNGLI

Vycestujte se svými Simíky na tajuplné dobrodružství do divočiny a objevte novoukulturu. Zkoumejte unikátní přírodu, odhalujte chrámy, prodírejte se džunglí aobjevujte prokleté artefakty a poklady.Zažijte kulturu a zvyky Selvadorada a tood lokální kuchyně až po nové taneční pohyby.

KOLEKCE FITNESS

Zlepšete kondici svých Simíků a objevtenový aktivní životní styl. Vydejte se zdolávat horolezecké stěny v novém stylovém oblečení. Součástí je I stylové vybavení domácnosti.

KOLEKCE BATOLATA

Dejte batolatům nový způsob vyjádření jejich osobností, využití novorozenecké energie a pomozte jim s přátelením se. Oblečte své malé Simíky do stylových oblečků a pořiďte jim roztomilé účesy. Díky spoustě vybavení můžete batolatům postavitkrásná venkovní hřiště plná klouzaček,tunelů a bazénů s balónky.

K aktivaci je nutné vlastnit základní hru The Sims 4 v platformě Origin!