Herní zóna  Hry  Trackmania Turbo
Trackmania Turbo
Trackmania TurboTrackmania TurboTrackmania Turbo

Recenze spokojených zákazníků:

Dobrá komunikace s obchodem,rychlé dodání.Zatim nezapojeno,doufám,že bude v pořádku

Ověřený zákazník

Trackmania Turbo

Trackmania Turbo není jen o závodění, ale především o vlastní kreativitě. Možnási někteří z Vás vzpomenou na starou počítačovou hru Stunts, kde jste si mohli postavit vlastní trať a pak jste zjišťovali, zda je váš výtvor průjezdný až do samotného cíle a pokud ano, tak za jakýchpodmínek. A vlastně na tomtéž principu staví právě tento titul. Takže nastartujte nejen motor Vašeho…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141277PN: 2734Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
563   včetně DPH
Cena bez DPH: 465 Kč
Cena po registraci:
528 Kč
Cena bez DPH: 436 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 21.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 22.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)23.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Trackmania Turbo není jen o závodění, ale především o vlastní kreativitě. Možnási někteří z Vás vzpomenou na starou počítačovou hru Stunts, kde jste si mohli postavit vlastní trať a pak jste zjišťovali, zda je váš výtvor průjezdný až do samotného cíle a pokud ano, tak za jakýchpodmínek. A vlastně na tomtéž principu staví právě tento titul. Takže nastartujte nejen motor Vašeho závodního vozu, alei Vaši fantazii a vrhněte se s plnou vervou na nejkreativnější závodní hru všech dob.

Jakmile zjistíte, že je Vaše vlastnoručně v 3D editoru navržena trať stoprocentně průjezdná, můžete na ní závodit. Buď vsingleplayer režimu, kde proti vám nastoupí několik počítačem ovládaných protivníků, nebo v multiplayeru, kde si můžetezahrát s přáteli. Přes online službu Nintendo WiFi Connection můžete svým přátelům své tratě i poslat a oni Vám mohou poslat ty svoje. Pokud zrovna nemáte chuťzávodit na vlastní trati, máte stále navýběr z více než 200 tratí v šesti jedinečných lokalitách.

Parametry

Herní platforma ESDUPlay