Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Powerbank DOCA Solar 8 8000 mAh, solární panel, svítilna, černá
Powerbank DOCA Solar 8 8000 mAh, solární panel, svítilna, černá

Recenze spokojených zákazníků:

Dobrá komunikace s obchodem,rychlé dodání.Zatim nezapojeno,doufám,že bude v pořádku

Ověřený zákazník

Powerbank DOCA Solar 8 8000 mAh, solární panel, svítilna, černá

Powerbanka DOCA Solar 8 s vámi zvládne procestovat svět. Je voděodolná, prachuvzdorná a můžete ji částečně dobíjet pomocí solárního panelu. Kam s ní vyrazíte? Na cestách člověk nemá vždycky po ruce zásuvku – tak z čeho nabít mobil? Spolehněte se na powerbanku DOCA Solar 8. Z jednoho dobití zvládne nabít 2x Samsung Galaxy S7, iPhone 7 dokonce 3x . Ji samotnou…
Kód: 1044020PN: SOLAR 8Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

PowerbankaDOCA Solar 8s vámi zvládne procestovat svět. Je voděodolná, prachuvzdorná a můžete ji částečně dobíjet pomocí solárního panelu. Kam s ní vyrazíte?

Na cestách člověk nemá vždycky po ruce zásuvku – tak z čeho nabít mobil? Spolehněte se na powerbanku DOCA Solar 8. Z jednoho dobitízvládne nabít 2x Samsung Galaxy S7, iPhone 7 dokonce 3x. Ji samotnou můžete částečně dobíjet pomocí solárního panelu. Stačí ji pověsit na batoh a nechat ji sosat energii ze slunečních paprsků, zatímco vy objevujete nové město.

Karabinu k zavěšení vám k powerbance přibalíme. Powerbanka DOCA Solar 8 je100% nabitá za 4 hodinya něco vydrží. Má ochranu proti přepětí, přehřátí a zkratu a díky gumovým krytkám je voděodolná a prachuvzdorná. Potápět se s vámi sice nepůjde, ale zvládne nějaký ten déšť, který vás na cestách potká. Je také vybavená světlem – přesněji20 LEDkami. Ty svítí světlem se 2 intenzitami nebo blikají. DOCA Solar 8 navícumí i ultrafialové světlo!

Čím vás DOCA Solar 8 nadchne?

Ochrana proti přepětí, přehřátí a zkratu
Voděodolnost, prachuvzdornost
Solární panel
Karabina na zavěšení v balení
MicroUSB kabel, USB-C a Lightning koncovka v balení
Světlo – 20 diod, ultrafialové světlo

Parametry:

Záruka: 2 roky
Baterie: Li-Pol
Velikost: 140 x 75 x 19 mm
Výstup: 5 V - 1 A, 5 V - 2.1 A
Vstup: 5V - 2.1A
Doba nabíjení: do 4 hodin
Výkon: 29.6 (8 Ah * 3.7 V)
Hmotnost: 220 g