UPOZORNĚNÍ 24-28.06.2024 zavřeno
  Počítače a kancelář  Servery  Příslušenství  Lenovo Windows Server 2022 Remote DS CAL 5 User
Lenovo Windows Server 2022 Remote DS CAL 5 User
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Okamžitá rekce na objednávku, rychlá dodávka

Ověřený zákazník

Lenovo Windows Server 2022 Remote DS CAL 5 User

Pro odborníky v oblasti IT je zabezpečení a dodržování předpisů primárním zájmem. Nové funkce zabezpečení v systému Windows Server 2022 kombinují další možnosti zabezpečení v systému Windows Server v různých oblastech a poskytují hloubkovou ochranu proti pokročilým hrozbám. Pokročilé vícevrstvé zabezpečení v systému Windows Server 2022 poskytuje komplexní ochranu, kterou dnes…
Kód: 3819661PN: 7S050086WWVýrobce: LenovoZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
25 499   včetně DPH
Cena bez DPH: 21 074 Kč
Běžná maloobchodní cena: 26 491 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 25.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)27.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Pro odborníky v oblasti IT je zabezpečení a dodržování předpisů primárním zájmem. Nové funkce zabezpečení v systému Windows Server 2022 kombinují další možnosti zabezpečení v systému Windows Server v různých oblastech a poskytují hloubkovou ochranu proti pokročilým hrozbám.
Pokročilé vícevrstvé zabezpečení v systému Windows Server 2022 poskytuje komplexní ochranu, kterou dnes servery potřebují.Server se zabezpečeným jádrem*Server se zabezpečeným jádrem využívá možnosti hardwaru, firmwaru a ovladačů k aktivaci pokročilých funkcí zabezpečení systému Windows Server. Mnohé z těchto funkcí jsou k dispozici v počítačích se zabezpečeným jádrem Windows a nyní jsou k dispozici také se zabezpečeným základním serverovým hardwarem a Windows Server 2022.Hardware root-of-trust*Zabezpečené kryptoprocesorové čipy Trusted Platform Module 2.0 (TPM 2.0) poskytují bezpečné hardwarové úložiště pro citlivé kryptografické klíče a data, včetně měření integrity systému. TPM 2.0 dokáže ověřit, že server byl spuštěn s legitimním kódem, a následným spuštěním kódu mu lze důvěřovat.Ochrana firmwaru*Firmware se spouští s vysokými oprávněními a pro tradiční antivirová řešení je často neviditelný, což vedlo k nárůstu počtu útoků založených na firmwaru. Serverové procesory se zabezpečeným jádrem podporují měření a ověřování zaváděcích procesů pomocí technologie Dynamic Root of Trust for Measurement (DRTM) a izolaci přístupu ovladačů k paměti pomocí ochrany DMA (Direct Memory Access).