UPOZORNĚNÍ 24-28.06.2024 zavřeno
  Počítače a kancelář  Počítačové příslušenství a doplňky  Kabely, redukce, konektory, adaptéry, baterie  Optické Patch kabely  LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 5m LSZH OM4 50/125 průměr…
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 5m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Okamžitá rekce na objednávku, rychlá dodávka

Ověřený zákazník

LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 5m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným proudovým a napěťovým rázům, šířících se po elektrických vodičích. -přepěťová ochrana s vypínačem -6x zásuvka pro…
Kód: 3642680PN: FO-SUSU-MD41-0050-VTZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Armac Multi M6
Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným proudovým a napěťovým rázům, šířících se po elektrických vodičích.

-přepěťová ochrana s vypínačem
-6x zásuvka pro dostatečné množství spotřebičů
-kvalitní zpracování

Za jakých situací přepěťovou ochranu oceníte
Všeobecně rozšířeným faktem bývá, že přepěťová ochrana je nejvíce zapotřebí při bouřkách, kdy hrozí nebezpečí úderu bleskem a následné šíření vzniklého přepětí po elektrickém vedení. Armac však vaše spotřebiče ochrání i od přepětí vzniklého od špatně zapojeného, nebo rozbitého přístroje. O ochranu se postará 10 ampérový jistič, který zajistí včasné odpojení přístrojů od elektrické sítě.

Jaké přístroje a kolik můžete připojit
Přepěťová ochrana je vybavena 6 klasickými zásuvkami s kolíkem. Díky tomu budete moci připojit dostatečné množství domácích spotřebičů, jako jsou počítače, notebooky, kancelářská technika a nejrůznější další elektrospotřebiče.

Klíčové vlastnosti
Přepěťová ochrana Armac Multi M6 s vypínačem vhodná pro ochranu domácích elektrických spotřebičů a kancelářské techniky, 6x chráněná klasická zásuvka, ochranný jistič 10 A, délka kabelu 1,5 metru. Rozměry 420 x 60 x 50 mm, hmotnost bez napájecí šňůry 336 g.

Parametry

BarvaFialová
Délka4,1m - 5m
Konektor 1SC
Konektor 2SC
OpleteníNe
Provedení konektoruRovný
UrčeníPropojovací
VýrobceLanberg