Herní zóna  Hry  ESD Planet Zoo Conservation Pack
ESD Planet Zoo Conservation Pack
ESD Planet Zoo Conservation PackESD Planet Zoo Conservation PackESD Planet Zoo Conservation Pack
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Solidní a svižný obchod bez problému.

Ověřený zákazník

ESD Planet Zoo Conservation Pack

Elektronická licence určená pro platformu Steam Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam! "Představujeme Planet Zoo: Balíček ochrany! Zjisti více o nezastupitelné roli zoologických zahrad při ochraně planety arozšiř svou vlastní zoo o pět ohroženýchdruhů: koně Převalského, levharta mandžuského, přímorožce šavlorohého, siamangaa…
Kód: 3466821PN: 8701Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam!

"Představujeme Planet Zoo: Balíček ochrany! Zjisti více o nezastupitelné roli zoologických zahrad při ochraně planety arozšiř svou vlastní zoo o pět ohroženýchdruhů: koně Převalského, levharta mandžuského, přímorožce šavlorohého, siamangaa axolotla.

Přijmi udržitelnější budoucnost díky využití více než 150 ohromujících kusů scenérie vycházejících z témat opětovného vypouštění do přírody a správy přírodníchzdrojů. Vytvoř útočiště divokých lučníchrostlin i hospodářských plodin díky krásným novým kusům scenérie. Postav ohromující výběhy a budovy z ekologických materiálů. Pusť se do obtížného nového scénáře v Mongolsku. V Sirotčinci pro zvířataTurtle Rock budeš zachraňovat zvířata,která to potřebují.

5 OHROŽENÝCH DRUHŮ

Najdi nový domov pěti ohroženým druhům zcelého světa. Postarej se o koně Převalského, levharta mandžuského, přímorožcešavlorohého, siamanga a axolotla. Ochranářské organizace se momentálně snaží pomoct těmto úžasným ohroženým zvířatům vzpamatovat se z dopadů klimatické změny, pytláctví a degradace jejich přirozenéhoživotního prostředí.

Těšit se můžeš i na zbrusu nová chování.Siamangové mohou provádět nová sborovávolání a na svých dlouhých končetinách se obratně houpat na kovových lezeckých konstrukcích. Tvoji hosté budou z hravýchgibbonů naprosto unešení!

PŘES 150 KUSŮ SCENÉRIE

Připrav svou zoologickou zahradu na udržitelnou budoucnost s řadou ekologickýchscénářů a nádherného rostlinstva. Vysazuj rozsáhlé louky, vysoké slunečnice, kvetoucí fíkovníky a elegantní borovice korejské. Vybírej z řady ekologicky čistýchbudov. Stavěj dřevěné přístřešky ze surovin ze zodpovědně zakládaných lesních školek nebo boudy z recyklovaného skla. Dodej vnitřnímu systému své zoo větší autenticitu díky realistickým pracovním nástrojům. Porůznu můžeš rozmisťovat vidle,kolečka, vodní hadice nebo košťata.

NOVÝ SCÉNÁŘ

Sirotčinec pro zvířata Turtle Rock potřebuje tvou pomoc. Scénář vychází z ohromujícího mongolského národního parku Gorkhi Terelj, ve kterém se na zisk nehledí.Primárně je cílem zachraňovat, vychovávat, dokumentovat a vypouštět do přírody co nejvíce původních živočišných druhů. Poháněj svou zoo obnovitelnou energií, podporuj rostlinnou diverzitu a vykládej svým návštěvníkům o důležitosti udržitelného rozvoje. Troufneš si na tuhle výzvu?"

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam