Herní zóna  Hry  ESD Planet Zoo Arid Animal Pack
ESD Planet Zoo Arid Animal Pack
ESD Planet Zoo Arid Animal PackESD Planet Zoo Arid Animal PackESD Planet Zoo Arid Animal Pack
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Klid, nečekám ve frontě. Mám to za rohem a co jsem rychle potřeboval (hard disk, flash disk, kabeláž atd.) měli.

Ověřený zákazník

ESD Planet Zoo Arid Animal Pack

Elektronická licence určená pro platformu Steam Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Planet Zoo ve službě Steam. Pozor, blíží se Planet Zoo: Balíček Zvířata z vyprahlých oblastí! Objev zázračnou a divokou přírodu světových dun, pouští a prašných plání – přivítej ve své zooosm úžasných nových druhů zvířat. Tento impozantní seznam živočichů zahrnuje sedm…
Kód: 3732206PN: 11925Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
499   včetně DPH
Cena bez DPH: 412 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 11.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)13.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Planet Zoo ve službě Steam.

Pozor, blíží se Planet Zoo: Balíček Zvířata z vyprahlých oblastí! Objev zázračnou a divokou přírodu světových dun, pouští a prašných plání – přivítej ve své zooosm úžasných nových druhů zvířat.

Tento impozantní seznam živočichů zahrnuje sedm druhů do výběhu a jeden druh doexpozice. Všechna zvířata pocházejí ze skal, hřebenů a písečných dun vyprahlýchplanin, sluncem rozpálených stepí a nejsušších pouští Země. Patří mezi ně například velbloud jednohrbý alias dromedár, čilá gazela dama a nepřehlédnutelný dikobraz obecný. Kromě těchto jedinečných přírůstků obsahuje balíček Zvířata z vyprahlých oblastí také zcela nový scénář s výzvou: Tiffany Summersová z bohaté rodinypotřebuje tvou pomoc při zakládání výjimečné nové zoologické zahrady v Arabsképoušti.

OSM NEUVĚŘITELNÝCH NOVÝCH ZVÍŘAT

Zadívej se do faty morgány a spatříš osmnových úžasných tvorů. Představujeme velbloudy jednohrbé, dikobrazy obecné, adaxy núbijské, osly somálské, nosorožce dvourohé, kočky pouštní, gazely dama a vzácné zmije rohaté. Postav jim výběhy, které budou připomínat jejich slunné přirozené prostředí a návštěvníci budou jistěrádi obdivovat tyto pozoruhodné nové druhy.

ZCELA NOVÉ ANIMACE

Pozoruj nová zvířata při zabydlování v zoo a obdivuj jejich jedinečné chování. Dbej na to, aby se návštěvníci drželi v uctivé vzdálenosti od velblouda jednohrbého. Je totiž známo, že v případě rozrušení toto hrdé zvíře začne plivat! Na druhou stranu – uvidíš také roztomilou kočkupouštní, jeden z nejmenších druhů v Planet Zoo. Tato kočkovitá šelma bude zcelaunikátním způsobem využívat předměty obohacení, jako jsou škrabadla a kartonovékrabice. A plachý dikobraz obecný si bude rochnit při hrabání nor a zkoumání svého prostředí. Pokud ale vycítí nebezpečí, dá to najevo svými bodlinami. Sleduji radostný poklus oslů somálských a poslouchej, jak se mezi sebou dorozumívají.Když budeš dávat pozor a plnit potřeby apřání těchto nádherných zvířat, jistě se jim v tvé zoo bude dařit!

VZRUŠUJÍCÍ NOVÝ SCÉNÁŘ

Nebojíš se horka? V tomto novém scénářise vydáš do vyprahlé krajiny Arabské pouště a znovu se setkáš se svou oblíbenoupatronkou Tiffany Summersovou! Dostala totiž od svého otce zbrusu nový pozemek aje přesvědčena, že ho dokáže proměnit vjednu z nejlepších zoologických zahradna světě. Pomoz jí s přípravami na otevření nového parku a uspořádejte velkou oslavu.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam