Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
  Herní zóna  Hry  ESD Medal of Honor Allied Assault War Chest
ESD Medal of Honor Allied Assault War Chest
ESD Medal of Honor Allied Assault War ChestESD Medal of Honor Allied Assault War ChestESD Medal of Honor Allied Assault War Chest
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dostupnost zboží v daném regionu.

Ověřený zákazník

ESD Medal of Honor Allied Assault War Chest

Elektronická licence určená pro platformu GOG.com | PC Staňte se součástí týmu Armádního Strážce, jak se probojujete mezi nepřátelskýmiměsty, získejte kontrolu nad Atlantikema založte předmostí jako součást invazní síly D-Day na Omaha Beach v Medal of Honor: Allied Assault. Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead zaznamenává poslední rok války na evropské frontě. Padák za…
Kód: 2709897PN: 7318Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
549   včetně DPH
Cena bez DPH: 454 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 2.4. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 3.4. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu GOG.com | PC

Staňte se součástí týmu Armádního Strážce, jak se probojujete mezi nepřátelskýmiměsty, získejte kontrolu nad Atlantikema založte předmostí jako součást invazní síly D-Day na Omaha Beach v Medal of Honor: Allied Assault. Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead zaznamenává poslední rok války na evropské frontě. Padák za nepřátelskými liniemi během operaceOverlord, zastavte německou ofenzívu během bitvy o Bulge a zapojte německé síly, když se zoufale snaží bránit srdce říše v Berlíně. In Medal of Honor: Allied Assault - Průlom, připojíte se k americkéarmádě seržantu Johnu Bakerovi jako boje v bitvě u Kasserine Pass v severní Africe, závod s cílem zachytit Messinu na Sicílii a nakonec odrazit německou armáduv historické bitvě v Monte Battaglia vsrdci Itálie.

Medal of Honor: Allied Assault War Chestje pokladnicí historických bitev prezentovaných jako odvážný akční FPS z druhésvětové války. Zavolejte dělostřelectvoa letecké údery proti nepřátelským siláma udržujte svůj tým mimo čelisti porážky a zoufalství. Řiďte různá útočná vozidla, vždy dobíjejte kupředu k vítězství.Strýček Sam tě chce!

Medal of Honor: Allied Assault War Chestzahrnuje Medal of Honor: Allied Assaulta jeho dvě rozšíření: Spearhead a Breakthrough.

Mzdová válka v rozsáhlých a ohromujícíchlokalitách - od severní Afriky po Norsko, okupovala Francii až do srdce Německa.

Přes 48 pečlivě prozkoumaných a autentických zbraní z druhé světové války.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro GOG (EN):
1. Jestliže ve službě GOG nemáte účet, zaregistrujte se na stránkách zde: www.gog.com
2. Klikněte nahoře na tlačítko „SIGN IN“ (přihlásit se) a následně „CREATE ACCOUNT“ (vytvořit účet) vyplňte pole registračního formuláře a
potvrďte tlačítkem „SIGN UP NOW“ (přihlásit se teď).
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu GOG.
4. Kliknutím na ikonku svého účtu se vysune menu, klikněte na „REDEEM A CODE“ (zadat kód).
5. Pokračujte kliknutím na tlačítko „CONTINUE“ (pokračovat).
6. Zobrazí se seznam her, klikněte na název hry, kterou chcete stáhnout.
7. Soubor stáhněte, nainstalujte a můžete hrát.

Parametry

Herní platforma ESDGOG.com | PC