Herní zóna  Hry  ESD Lies of P
ESD Lies of P
ESD Lies of PESD Lies of PESD Lies of P
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Okamžitá rekce na objednávku, rychlá dodávka

Ověřený zákazník

ESD Lies of P

Elektronická licence určená pro platformu Steam Hra Lies of P, inspirovaná známým příběhem o Pinocchiovi, je akční RPG ve styluDark Souls zasazené do krutého, temnéhosvěta čerpajícího svým zpracováním z historického období Belle Époque. Jako loutka P se proplétejte ulicemi zpustošenéhoměsta Krat, vyrábějte zbraně z nalezených materiálů a komunikujte s těmi několika málo…
Kód: 3730022PN: 11864Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 499   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 065 Kč
Cena po registraci:
2 399 Kč
Cena bez DPH: 1 983 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 11.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)13.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Hra Lies of P, inspirovaná známým příběhem o Pinocchiovi, je akční RPG ve styluDark Souls zasazené do krutého, temnéhosvěta čerpajícího svým zpracováním z historického období Belle Époque. Jako loutka P se proplétejte ulicemi zpustošenéhoměsta Krat, vyrábějte zbraně z nalezených materiálů a komunikujte s těmi několika málo zbývajícími obyvateli města, kteří v téhle pekelné krajině plné nevýslovných hrůz ještě stále přežívají. Čím víclží při tom řeknete, tím lidštějšími sestanete – se všemi výhodami i nevýhodami, které z toho plynou. Čelte zásadním příběhovým volbám, využívejte možností propracovaného systému rozvoje postavy a provázejte hlavního hrdinu P na jeho nelítostné cestě za lidstvím. Po procitnutína opuštěném vlakovém nádraží ve městě Krat, ve městě zachváceném šílenstvím a krveprolitím, nalézáte pouze stručný vzkaz: „Najdi pana Geppetta. Je tady ve městě.“ Neváhejte proto, pusťte se do pátrání po záhadné osobě ze vzkazu a krok za krokem se vypořádejte se vším, co vám zkříží cestu. Nečekejte, že vám s vaším úkolem někdo pomůže, a rozhodně nikomu nevěřte. Ostatně, pokud máte uspět ve své snaze stát se člověkem, budete se i vy muset naučit lhát ostatním.

Oblíbená pohádka v nové podobě: Nestárnoucí příběh o Pinocchiovi se v této hře dočkal temného, jedinečného zpracování. Jako mechanická loutka P, hledající si cestu zpustošeným městem Krat, bojujte neúnavně za to, abyste se vzdor všem překážkám stali člověkem.

Vizuální pojetí: Město Krat bylo inspirováno obdobím Belle Époque evropských dějin z přelomu 19. a 20. století a představuje kdysi nádherné místo k životu dnesčelící úpadku a ztrátě lidství.

„Lživé“ úkoly a více zakončení: Pusťte se do plnění vzájemně propojených procedurálních úkolů, jejichž průběh se odvíjíod toho, jak moc lžete. Tato vaše rozhodnutí posléze ovlivní i to, jak celý vášpříběh skončí.

Systém výroby zbraní: Při výrobě zbraníkombinujte nalezené materiály mnoha rozličnými způsoby, zkoumáním nalézejte nejvhodnější kombinace a dejte vzniknout něčemu jedinečnému.

Systém speciálních dovedností: Jelikož je P loutka, můžete nahrazovat části jehotěla a tím získávat nové dovednosti a možná i výhodu v soubojích. Ne všechna vylepšení jsou ale určená k boji – některáz nich vám mohou přinést i jiné unikátní a užitečné vlastnosti.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam