Vážení zákazníci, při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
  Herní zóna  Hry  ESD Hyperdimension Neptunia Re Birth2 Sisters Gene

ESD Hyperdimension Neptunia Re Birth2 Sisters Gene

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC 20XX - Gamindustri čelí hrozné krizi!Od příchodu ASIC - Arfoirského syndikátumezinárodní trestné činnosti - morálkauž zmizela. Až 80 procent všech studentůse říká, že uctívají bytost známou jakoArfoire, a úřady se rozhodly zavřít očipřed hrozbou. V podstatě je Gamindustridocela zmatená, chlapi. Ehm. Tím pádemse Gamindustri…
Kód: 2772839PN: 7051Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
479   včetně DPH
Cena bez DPH: 396 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 4.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 5.6. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)8.6. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

20XX - Gamindustri čelí hrozné krizi!Od příchodu ASIC - Arfoirského syndikátumezinárodní trestné činnosti - morálkauž zmizela. Až 80 procent všech studentůse říká, že uctívají bytost známou jakoArfoire, a úřady se rozhodly zavřít očipřed hrozbou. V podstatě je Gamindustridocela zmatená, chlapi. Ehm. Tím pádemse Gamindustri dostal do naprosté a naprosté zmatky.

Budou bohyně moci získat zpět svůj svět z pochopení ASIC, nebo budou nuceny navždy putovat po hrobech Gamindustri ztratil?

Klíčové vlastnosti Gamindustri v roce 1080! Zažijte veškerý humor, tahovou bitvu a bláznivé HDD transformace Re;Birth2 s leskem 1080p! Čtyři nebo více na válku! Mají až 4 postavy na bojišti a 4 další na postranici, připraveni skočit a dát podporu! Stella jde Rogue!Pošlete Stellu ven, aby odvážila Gamindustriho dungeony v této minihře v reálném čase a ona pro vás shromáždí všechnydruhy pokladů - jen si sedněte a jděte pudink! Buďte opatrní, protože pokud ve vězení zemře, ztratí veškerý svůj speciální výstroj! Svět je vaše ústřice! Přizpůsobte si zážitek Gamindustri pomocíplánů, které vám umožní dělat věci, jakoje zvýšení / snížení nepřátelských obtíží, změna položek, které obdržíte z vězení, a další! Build-a-Sword! Pomocí čipů Idea a prázdných disků vytvořte vlastní zařízení, které vám může otevřít nové světy dovedností!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC