Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
  Herní zóna  Hry  ESD Dying Light The Bozak Horde
ESD Dying Light The Bozak Horde
ESD Dying Light The Bozak HordeESD Dying Light The Bozak HordeESD Dying Light The Bozak Horde
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Zboží přišlo bez problému,spokojenost

Ověřený zákazník

ESD Dying Light The Bozak Horde

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Dying Light v platformě Steam! Kdo je Bozak? Přežijte jeho brutální výzvy a zjistěte víc o muži, který uspořádal zkoušky v karanténních zónách ve zcelanovém herním režimu hratelném sólo či vkooperaci. V Bozak Horde vás na harranský stadion pozve silně narušený psychopat…
Kód: 2715371PN: 6870Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
499   včetně DPH
Cena bez DPH: 412 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 7.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 8.4. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)9.4. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Dying Light v platformě Steam!

Kdo je Bozak? Přežijte jeho brutální výzvy a zjistěte víc o muži, který uspořádal zkoušky v karanténních zónách ve zcelanovém herním režimu hratelném sólo či vkooperaci. V Bozak Horde vás na harranský stadion pozve silně narušený psychopat jménem Bozak.

Ale pokud z toho místa chcete odejít živí, musíte se utkat s Bozakovými hordaminelítostných zombií a zdolat jeho zlomyslné úkoly. Přijměte tuto pozvánku, porazte Bozaka v jeho vlastní hře a staňte sešampionem harranského stadionu.

ZCELA NOVÁ LOKACE Dosud nepřístupná oblast nyní otevírá své dveře. Objevte srdce Sektoru 0 - harranský stadion, kde začala harranská epidemie, a utkejte se sesadistickým psychopatem, který se zrodilz moru.

ZBRUSU NOVÝ HERNÍ REŽIM Běžte sami nebose spojte s kamarády a zdolejte Bozakovy hry s rekordním skóre. Díky nově zavedeným žebříčkům nyní můžete soutěžit s ostatními a stát se tím nejlepším hráčem Dying Light na světě.

ZUŘIVÁ SOUTĚŽ Prověřte svou bojovou a parkurovou zdatnost v sadistických zkouškách, při kterých se pořádně zapotíte! Pozvěte své kamarády na dokonalý kooperativní zážitek s Dying Light. Vydržíte až do konce?

NOVÉ ZBRANĚ PRO POZDNÍ FÁZI Porazte hordu a získejte přístup k Bozakově luku. Plňte dodatečné úkoly a získejte elektrické, zápalné a výbušné šípy, které vám výrazně zvýší šanci na úspěch. 

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC
Herní žánrRPG
Lokalizace hryanglická verze
PEGI hodnota18