UPOZORNĚNÍ 6. 06. - 7.06. 2023 Zavřeno OPTIMA
  Herní zóna  Hry  ESD Arma 3 Jets
ESD Arma 3 Jets
ESD Arma 3 JetsESD Arma 3 JetsESD Arma 3 Jets
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

ESD Arma 3 Jets

Elektronická licence určená pro platformu Steam Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Arma 3 ve službě Steam. V DLC Arma 3 Jets bojujte v oblacích vezcela nových stíhacích letounech a sestřelujte nepřátele díky pokročilým zaměřovacím systémům. Klíčové funkce F/A-181 Black Wasp II – F/A-181 Black Wasp II je taktický stíhací letoun páté generace s jedním…
Kód: 3635866PN: 9887Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
459   včetně DPH
Cena bez DPH: 379 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 14.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)16.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Arma 3 ve službě Steam.

V DLC Arma 3 Jets bojujte v oblacích vezcela nových stíhacích letounech a sestřelujte nepřátele díky pokročilým zaměřovacím systémům.

Klíčové funkce

F/A-181 Black Wasp II – F/A-181 Black Wasp II je taktický stíhací letoun páté generace s jedním sedadlem a dvěma motoryurčený do jakéhokoliv počasí. Letoun bylnavržen zejména jako stíhací letoun vzdušné převahy, umožňuje však také provádět útoky na pozemní cíle. Dodatečné vnější závěsné body umožňují letounu nést velké množství různých zbraňových konfigurací. Letoun Black Wasp je vybaven požadovanými přístroji k provozu na letadlové lodi.

To-201 Shikra – To-201 Shikra je taktický stíhací letoun páté generace s jednímsedadlem a dvěma motory určený do jakéhokoliv počasí. Letoun byl navržen společným syndikátem Ruské federace a CSAT s cílem vytvořit obratný a manévrovatelný stíhací letoun vzdušné převahy. Podobně jako F/A-181 má i letoun To-201 možnost útočit na pozemní cíle a podporuje různé zbraňové konfigurace, které mohou být umístěny na konvenčních závěsných bodech nebo ve vnitřním zbraňovém prostoru.

A-149 Gryphon – A-149 Gryphon je taktický stíhací letoun čtvrté generace s jedním sedadlem a jedním motorem určený do jakéhokoliv počasí. Tento letoun byl navržen jako cenově dostupná platforma na více rolí. Na rozdíl od některých větších stíhacích letounů se hodí k letu i v nízké letové hladině. Letoun A-149 byl i přes zastarávající platformu modernizován nejnovějšími snímači a zbraňovými systémy.

Sentinel – Sentinel je nejmodernější taktický bezpilotní bojový letoun (UCAV) páté generace se dvěma motory vhodný do jakéhokoliv počasí. Bezpilotní letoun Sentinel byl navržen zejména jako průzkumnýprostředek, má však také možnost provádět přesné útoky na pozemní cíle. V běžnésituaci vzlétá z letadlové lodě.

Prezentace stíhacích letounů – vzlétnětenad Altis a zapojte se do bojových operací typu vzduch-vzduch a vzduch-země vezcela novém ukázkovém scénáři.

Aktualizace platformy

Rozšíření Arma 3 Jets je podporováno novou velkou aktualizací platformy Arma 3,která zahrnuje nový obsah a funkce. Tatoaktualizace platformy je k dispozici bezplatně pro všechny hráče hry Arma 3.

Podpůrné funkce

Předělání snímačů – nové radarové rozhraní k zaměřování naváděných zbraní poháněných pokročilou technologií aktivního radaru a infračervených snímačů umožňuje různým vozidlům (včetně letounů, vrtulníků a tanků) boj mimo viditelný dosah. Kromě toho umožňuje datové spojení vozidlůmodesílat data ze snímačů do jiných vozidel za účelem lepší spolupráce. Spolu snovými symboly radaru a unikátními radarovými a infračervenými profily každého vozidla to znamená, že budou mít hráči mnohem přesnější přehled o bojišti.

Rozšířené zásahové body – model poškození letounů s pevnou geometrií křídel bylmodernizován na úroveň podrobností použitou u jiných tříd vozidel ve hře Arma 3.Díky tomu neznamená zásah palbou nepřítele okamžitý konec, může však znamenat selhání motoru, únik paliva, poruchu průhledového displeje nebo jiné druhy poškození, které vám zkomplikují bezpečný návrat na základnu.

Dynamická výzbroj vozidel – jak mnoho hráčů v komunitě Arma požadovalo, výzbrojvozidla si nyní můžete upravit dle libosti. V případě letounů to znamená, že simůžete vybrat, jakou výzbroj každý závěsný bod nese. Dynamická výzbroj vozidel je navržena tak, aby byla kompatibilní sjinými třídami vozidel ve hře Arma 3 – to znamená, že tvůrci obsahu budou moci tuto novou funkci implementovat do svéhoobsahu.

Další vylepšení – ve hře Arma 3 došlo kvylepšení celkového zážitku z letu v proudovém letounu, a to díky vylepšenému zvuku, upravenému ovládání a několika novým skriptovaným řešením. Jedná se například o nouzové postupy týkající se vystřelovacího sedadla.

Podpůrný obsah

Letadlová loď „USS Freedom“ (CVN-83)* –loď USS Freedom je druhá loď ve své třídě. Tato letadlová loď s jaderným pohonemnesoucí označení CVN-83 slouží jako hlavní operační základna jednotek NATO. USSFreedom může na palubě nést různé letouny a vrtulníky, které mohou plnit téměřjakoukoli podpůrnou roli. S délkou 337 metrů a šířkou 107 metrů jde o největší loď, jaká byla kdy postavena. Loď USS Freedom je vyzbrojena různými autonomními obrannými zbraňovými systémy:

Praetorian 1C AAA – protiletadlový systém Praetorian, který používá 20mm municiVulcan, byl navržen k ochraně námořníchsil NATO před jakoukoliv možnou vzdušnouhrozbou na krátké vzdálenosti.

Mk-49 Spartan SAM a Mk-21 Centurion SAM– systém střel země-vzduch Spartan a systém střel země-vzduch Centurion byly navrženy za účelem ochrany námořních sil NATO před jakoukoliv možnou vzdušnou hrozbou. Tyto systémy jsou vyzbrojeny 21 protiletadlovými střelami s krátkým dosahema infračerveným naváděním a 8 protiletadlovými střelami se středním dosahem a radarovým naváděním. Tyto systémy jsou obyčejně nasazovány současně, aby zabránilynepříteli v získání vzdušné převahy.

Torpédoborec „USS Liberty“* – USS Liberty je jedna z několika nově postavených lodí ve své třídě. Tento výkonný torpédoborec slouží jako součást úderné skupinyletadlových lodí a na palubě dokáže přepravovat vojáky, vybavení a vrtulník – bojové skupině tak umožňuje vykonávat klíčově důležité podpůrné úkoly. Měří 155 metrů, šíře dosahuje 45 metrů, takže dokáže operovat v blízkosti pobřeží a podporovat rychlé obojživelné útoky.

Námořní dělo Mk45 120 mm – Mk45 je navrženo k poskytnutí plavidlům NATO schopnosti těžké palebné podpory na krátké až střední vzdálenosti.

Vertikální odpalovací systém Mk41 VLS –Mk41 poskytuje plavidlům NATO schopnostpřesného úderu na střední až velkou vzdálenost.

Radarové systémy a systémy SAM – Do arzenálu NATO a CSAT přibyly nové systémy autonomních radarů a raketových systémů. Radarová stanoviště a systémy SAM jsou navrženy tak, aby spolupracovaly na střední až dlouhé vzdálenosti a poskytovaly detekci a ochranu před vzdušnými hrozbami.Síly CSAT mohou rozmístit nejmodernějšíradar R-750 Cronus a raketový systém země-vzduch S-750 Rhea, zatímco NATO má kdispozici radar AN/MPQ-105 a raketový systém země-vzduch NIM-145 Defender.

Protiradarové střely a naváděná bomba smalým průměrem – Jak NATO, tak CSAT zařazují do výzbroje nové protiradarové střely, které se automaticky zaměřují na pozemní cíle s aktivním radarovým senzorem.Bojové letouny NATO se mohou také vyzbrojit novými, relativně malými a přesně naváděnými bombami vzduch-země.

Oficiální soundtrack – nová skladba vhodná k tematice stíhacích letounů.

Úspěchy – série dodatečných úspěchů proslužbu Steam.

*Letadlová loď a torpédoborec jsou hernístatické objekty, které lze umístit namapu pomocí 3D editoru scénářů, ale nelze je „řídit“. Obě lodě jsou vybaveny funkčními autonomními obrannými zbraňovýmisystémy. Letadlová loď navíc umožňuje letounům vzlétat pomocí leteckých katapultů a přistávat s využitím přistávacích háků. Torpédoborec je schopen vysílat a zase přijímat malá plavidla a helikoptéry.

Rozšíření Arma 3 Jets je vyvinuto ve spolupráci s externím vývojářským studiem BRAVO ZERO ONE Studios, které vede vítězsoutěže Make Arma Not War Joshua „Saul“Carpenter.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam