Počítače a kancelář  Síťové prvky  Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s Technické informace Kategorie: OM2 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: ST-SC Broušení konektorů: PC-PC Délka: 3 m
Kategorie: Síťové prvky
Kód: 2330238PN: DPX-50-ST/SC-3Výrobce: LYNX CSZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
300   včetně DPH
Cena bez DPH: 248 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 18.7. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 19.7. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s

Technické informace
Kategorie: OM2
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: ST-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 3 m

Parametry

Typ kabeluPatch kabel
Typ konektoruSC
Typ konektoruST
Typ vláknaMultimode