Herní zóna  Hry  Doom 4
Doom 4
Doom 4Doom 4Doom 4

Recenze spokojených zákazníků:

Vše OK

Ověřený zákazník

Doom 4

Připravte se na návrat legendy! Doom (původně znám jako Doom 4) je již čtvrtým dílem a zároveň rebootem legendární série Doom. Tato reinkarnace se na rozdíl od svého temnějšího a hratelností pomalejšího předchůdce hodlá vrátit ke kořenům rychlé a brutální hratelnosti se zástupy nepřátel. Vývojáři z id Software onen návrat ke kořenům vzali pěkně od základu. To se týkánejen…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141363PN: 1517Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
293   včetně DPH
Cena bez DPH: 242 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 27.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 28.3. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 29.3. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Připravte se na návrat legendy!

Doom (původně znám jako Doom 4) je již čtvrtým dílem a zároveň rebootem legendární série Doom. Tato reinkarnace se na rozdíl od svého temnějšího a hratelností pomalejšího předchůdce hodlá vrátit ke kořenům rychlé a brutální hratelnosti se zástupy nepřátel.

Vývojáři z id Software onen návrat ke kořenům vzali pěkně od základu. To se týkánejen hratelnosti, která mimo jiné zahrnuje brutální zakončovací pohyby, ale izměny ve vzhledu a designu nepřátel. V plné kráse se vrátí oblíbená dvouhlavňová/super brokovnice, motorová pila, jenž na jeden zásah udělá z většiny pekelníkůdva malé a nehybné, dále pochopitelně nesmí chybět "kurevsky velký kanon" BFG 9000. Též se navrátí staří známí nepřáteléa to včetně pekelného barona "Baron ofHell", jenž ve třetím díle chyběl.

Doom není stereotypem dnešních moderníchkolegů v žánru. Proto se zde nenacházímechaniky, jako krycí systém nebo regenerace zdraví. Lékárničky a munice jsou roztroušeny po mapě nebo vypadávají z padlých nepřátel. Multiplayer obsahuje celkem čtyři mody: Deathmatch, Domination, Freeze tag, Clan Arena. . Hráči budou míttéž možnost výroby vlastních map a modůdíky aplikaci zvané "Doom SnapMap".

Parametry

Herní platforma ESDSteam
Herní žánrAkční
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
Lokalizace hryanglická verze
PEGI hodnota18
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení