Herní zóna  Hry  Doom 4
Doom 4
Doom 4Doom 4Doom 4

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, rychlé dodání

Ověřený zákazník

Doom 4

Připravte se na návrat legendy! Doom (původně znám jako Doom 4) je již čtvrtým dílem a zároveň rebootem legendární série Doom. Tato reinkarnace se na rozdíl od svého temnějšího a hratelností pomalejšího předchůdce hodlá vrátit ke kořenům rychlé a brutální hratelnosti se zástupy nepřátel. Vývojáři z id Software onen návrat ke kořenům vzali pěkně od základu. To se týkánejen…
Kód: 1141363PN: 1517Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Připravte se na návrat legendy!

Doom (původně znám jako Doom 4) je již čtvrtým dílem a zároveň rebootem legendární série Doom. Tato reinkarnace se na rozdíl od svého temnějšího a hratelností pomalejšího předchůdce hodlá vrátit ke kořenům rychlé a brutální hratelnosti se zástupy nepřátel.

Vývojáři z id Software onen návrat ke kořenům vzali pěkně od základu. To se týkánejen hratelnosti, která mimo jiné zahrnuje brutální zakončovací pohyby, ale izměny ve vzhledu a designu nepřátel. V plné kráse se vrátí oblíbená dvouhlavňová/super brokovnice, motorová pila, jenž na jeden zásah udělá z většiny pekelníkůdva malé a nehybné, dále pochopitelně nesmí chybět "kurevsky velký kanon" BFG 9000. Též se navrátí staří známí nepřáteléa to včetně pekelného barona "Baron ofHell", jenž ve třetím díle chyběl.

Doom není stereotypem dnešních moderníchkolegů v žánru. Proto se zde nenacházímechaniky, jako krycí systém nebo regenerace zdraví. Lékárničky a munice jsou roztroušeny po mapě nebo vypadávají z padlých nepřátel. Multiplayer obsahuje celkem čtyři mody: Deathmatch, Domination, Freeze tag, Clan Arena. . Hráči budou míttéž možnost výroby vlastních map a modůdíky aplikaci zvané "Doom SnapMap".