Vážení zákazníci, při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest. V PONDĚLÍ 6.7. MÁME Z DŮVODU STÁTNÍHO SVÁTKU ZAVŘENO.
Teploměr bezkontaktní Voltcraft IR-500-12S
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, odborná zdatnost

Ověřený zákazník

Teploměr bezkontaktní Voltcraft IR-500-12S

Teploměr bezkontaktní Voltcraft IR-500-12S Odolný a praktický infračervený teploměr VOLTCRAFT IR 500-12S, Optika 12:1, -50 do 500 °C (pyrometr) s pistolovou rukojetí pro bezdotykové měření teplot v rozsahu -50 °C až 500 °C. Všestranný přístroj najde využití v domácnosti, při volnočasových aktivitách i v práci. Stisknutím tlačítka lze…
Kód: 2817143Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Teploměr bezkontaktní Voltcraft IR-500-12S
Odolný a praktický infračervený teploměr VOLTCRAFT IR 500-12S, Optika 12:1, -50 do 500 °C (pyrometr) s pistolovou rukojetí pro bezdotykové měření teplot v rozsahu -50 °C až 500 °C.
Všestranný přístroj najde využití v domácnosti, při volnočasových aktivitách i v práci. Stisknutím tlačítka lze bezdotykově a bezpečně změřit povrchovou teplotu otáčejících se dílů, vodičů pod napětím a těžko přístupných či nebezpečně horkých předmětů. Díky širokému rozsahu měření a vysokému rozlišení má přístroj velmi široké spektrum použití. Umožňuje také zjistit problémy s izolací díky detekci malých teplotních rozdílů u venkovních zdí, dveří a oken. Možnosti použití IR teploměru jsou ale takřka neomezené i v amatérské a profesionální oblasti (např. kontrola teploty elektroinstalace, kontrola vytápění, monitorování bezpečnosti potravin atd.). IR teploměr je navíc ideální pro kontrolu více míst měření z jednoho stanoviště, což šetří čas a peníze.

Mnoho integrovaných doplňkových funkcí
Ve spojení s pamětí pro min. a max. hodnoty informuje o naměřených mezních hodnotách. Díky krátké reakční době můžete plynule provádět bodová měření a naměřené hodnoty poté „zmrazit" na LCD displeji pomocí funkce Data Hold.

Parametry produktu:

Možnost přepínání °C/°F
Podsvícený LCD displej
Funkce min/max
Funkce Data Hold
Automatické vypnutí
S dvojitým laserem

Technické parametry:

Stupeň emisivity: 0,95
Reakční doba: 500 ms
Hmotnost: 130 g
Základní přesnost: (±) 2 %
Vlastnosti teploměru: Pyrometr
Kategorie produktu: Infračervený teploměr
Napájení Baterie : 9 V (1x), vč
Základní přesnost měření: (+/-)3 °C
Teplota (max.): 500 °C
Optika 12:1
Napájení: 9 V
Teplota (min.): -50 °C
Rozlišení teploty: 0.1 °C
Vnější výška: 140 mm
Kalibrováno dle: Bez certifikátu
Vnější šířka: 73 mm
Rozměr, hloubka: 39 mm
Reakční doba: 500 ms
Emisivita: 0,95