Ruční kultivátor Tornadica
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé dodání, rychlá reakce na následný dotaz

Ověřený zákazník

Ruční kultivátor Tornadica

Zbavte se plevele a zkrášlete svou zahradu pomocí ručního kultivátoru Tornadica , který nahrazuje motyku, vidle i lopatu . Jeho spirálové hroty efektivně odstraňují plevel a připraví půdu na sázení. Kultivátor je lehký a pevný a umožňuje nastavení výšky pro usnadnění práce. Usnadněte si práce v zahradě Ohýbání se a vytrhávání plevele v zahradě či práce…
Kód: 2383079PN: 106165972Výrobce: TornadicaZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Zbavte se plevele a zkrášlete svou zahradu pomocíručního kultivátoru Tornadica, který nahrazujemotyku, vidle i lopatu. Jehospirálové hrotyefektivně odstraňují plevel a připraví půdu na sázení. Kultivátor je lehký a pevný a umožňujenastavení výškypro usnadnění práce.

Usnadněte si práce v zahradě


Ohýbání se a vytrhávání plevele v zahradě či práce s lopatou umí být skutečně namáhavé na páteř a zabírají hodně času. S inovativním kultivátorem půdy Tornado budete obdělávat půdu, hrabat i odstraňovat plevel ve vaší zahradě vestoje. Už se nemusíte krčit, shýbat ani klečet při práci na zemi. Budete se cítit méně unaveni a práci provedete rychleji a efektivněji.

tornadica

Zahrádkaření bez bolesti


Ruční kultivátor Tornado byl navržen tak, aby šetřil vaše klouby a páteř. Jeho ergonomický design rovnoměrně rozděluje zátěž mezi vaše ruce, záda, ramena a nohy. Teleskopická tyč se dá nastavit na 3 různé výšky dle vašich osobních potřeb. Jeho ergonomická rukojeť pracuje na jedno otočení a spirálové hroty zvládnou rýt v jakémkoliv terénu (tvrdá půda, suchá půda, půda s kamínky, písčitý povrch).

Odstraňte plevel a připravte půdu ve třech krocích


Tajemství kultivátoru spočívá v jeho spirálových hrotech, které proniknou až do hloubky 20 cm pod povrch a vytáhnou plevel nebo hlínu bez poškození plodin. Zbavte se plevele a prokypřete půdu ve 3 jednoduchých krocích.

1. Umístěte kultivátor kolmo na zem


tornadica

2. Zatlačte jej do půdy a otočte


tornadica

3. Vytáhněte plevel a půdu


tornadica

Nahraďte několik zahradních nářadí jedním pomocníkem


Ztrácíte se mezi vším tím nářadím potřebným pro práci na zahrádce? Pomocí kultivátoru Tornadica nahradíte běžné nářadí jedním šikovným pomocníkem, který přeryje půdu a prokypří ji, nahradí lopatu při vykopávání a výsadbě, uvolní a odstraní plevel a funguje i jako vidle při přehazování kompostu.

Oceněný design a kvalitní materiály


Ruční kultivátor Tornado váží pouhých 2,4 kg a vybrat si můžete z 3 nastavení výšky od 85 do 103 cm. Kultivátor vám bude sloužit dlouhá léta. Je odolný a je vyroben z kvalitní tvrzené a ručně kované ocele. Díky oceněnému skládacímu designu ho snadno uložíte i v menších prostorách či jednoduše přepravíte.

tornadica

Vlastnosti:


Přeryje půdu a provzdušní ji
Nahradí lopatu při vykopávání a výsadbě
Uvolňuje a odstraňuje plevel
Funguje jako vidle při přehazování plevele kompostu
Oceněný design a kvalitní materiály

Specifikace:


Šířka: 60cm
Délka: nastavitelná od 85 cm do 103 cm (3 úrovně)
Materiál: ručně kovaná ocel
Držadlo pro snadnou manipulaci
4 spirálové hroty

Parametry

Délka (m)103
Hmotnost (kg)2,4
Materiál násadyocel
Materiál nástrojeocel
NásadaSoučástí
QuikFit™Ne
RozděleníKultivátory
Teleskopické provedeníAno