Hračka Clementoni Interaktivní pejsek
Hračka Clementoni Interaktivní pejsekHračka Clementoni Interaktivní pejsekHračka Clementoni Interaktivní pejsekHračka Clementoni Interaktivní pejsekHračka Clementoni Interaktivní pejsekHračka Clementoni Interaktivní pejsek
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Velice dobrá komunikace a snaha vyjít vstříct zákazníkovi. Jeden kus zboží byl poškozený již z výroby a následná reklamace proběhla bezproblémově. Obchod 100% doporučuji.

Ověřený zákazník

Hračka Clementoni Interaktivní pejsek

Interaktivní hračka pejsek Kuk je velmi roztomilý. Mluví, zpívá a pohybuje se dopředu a dozadu . Stisknutím tlačítek na jeho zádech učí děti číslice, barvy a zvířecí zvuky. Se dvěma měkkými interaktivní oušky si hraje na schovávano u. Když mu ouška zakrývají oči, hra na schovávanou je aktivována. Stisknutím symbolu kostičky na obojku se ouška opět otevřou. Hra…
Kód: 3317857PN: 104950548Výrobce: ClementoniZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Interaktivní hračka pejsek Kuk je velmi roztomilý. Mluví, zpívá a pohybuje se dopředu a dozadu. Stisknutím tlačítek na jeho zádech učí děti číslice, barvy a zvířecí zvuky. Se dvěma měkkými interaktivní oušky si hraje na schovávanou. Když mu ouška zakrývají oči, hra na schovávanou je aktivována. Stisknutím symbolu kostičky na obojku se ouška opět otevřou. Hra s pejskem rozvíjí dítě po stránce smyslové, emoční a poznávací.

Specifikace

  • Značka: Clementoni
  • Model: pejsek Kuk
  • Věk: 10-36 měsíců
  • Baterie: 3x 1,5 AA/LR6 (baterie obsažené v balení jsou pouze pro předvedení výrobku a musejí být vyměněny okamžitě po zakoupení výrobku)
  • Barva: mix barev
  • Hmotnost balení: 0,86 kg
  • Rozměr výrobku: 22 x 20 x 14 cm

Parametry

Vhodné od10 měsíců