Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
Cyklocomputer KRUGER & MATZ XT 100 SMART
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé

Ověřený zákazník

Cyklocomputer KRUGER & MATZ XT 100 SMART

Cyklocomputer KRUGER & MATZ XT 100 SMART XT 100 je perfektní pomůcka pro všechny nadšence cyklistických sportů. Bez ohledu na délku tras, frekvenci nebo intenzitu jízdy se bude snímač rychlosti s kadenčním senzorem líbit každému. Instalace tohoto zařízení je velmi snadná a shromažďuje data nejen o rychlosti , ale také o počtu otáček kliky za…
Kód: 2591879Výrobce: Krüger&MatzZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Cyklocomputer KRUGER & MATZ XT 100 SMART
XT 100 je perfektní pomůcka pro všechny nadšence cyklistických sportů. Bez ohledu na délku tras, frekvenci nebo intenzitu jízdy se bude snímač rychlosti s kadenčním senzorem líbit každému. Instalace tohoto zařízení je velmi snadná a shromažďuje data nejen o rychlosti , ale také o počtu otáček kliky za minutu . To vám umožní rozvinout správný rytmus a zlepšit vaši techniku, čímž se zvýší účinnost tréninku. Další výhodou příslušenství je stupeň ochrany IPX5 , což znamená, že jej můžete použít i za deště.

Senzor kadence (kadence)
Monitor rychlosti
Stupeň ochrany: IPX5
Bluetooth 4.0
Dosah Bluetooth : do 10 m
Kompatibilní s aplikacemi: Runtastic Road Bike, Wahoo Fitness: Workout Tracker
Kompatibilní se systémem: Android (4.3 a vyšší), iOS (7 a vyšší)
Napájení: 3 V baterie (CR2032)