Herní zóna  Hry  XOne/XSX - NBA 2K24
XOne/XSX - NBA 2K24
XOne/XSX - NBA 2K24XOne/XSX - NBA 2K24XOne/XSX - NBA 2K24
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, zájem vyhovět ☺

Ověřený zákazník

XOne/XSX - NBA 2K24

Datum vydání: 8.9.2023 Popadněte svůj tým a zažijte minulost, současnost a budoucnost kultury hoopů v NBA 2K24. Užijte si čistou, autentickou akci a neomezené personalizované možnosti MyPLAYER v MyCAREER. Sbírejte působivou řadu legend a sestavte si perfektní sestavu v MyTEAM. Prožijte znovu své oblíbené éry jako generální ředitel nebo komisař v MyNBA. Zažijte novou úroveň…
Kód: 3688990Výrobce: TAKE 2Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 299   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 900 Kč
Cena po registraci:
2 199 Kč
Cena bez DPH: 1 817 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 3.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)5.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Datum vydání: 8.9.2023

Popadněte svůj tým a zažijte minulost, současnost a budoucnost kultury hoopů v NBA 2K24. Užijte si čistou, autentickou akci a neomezené personalizované možnosti MyPLAYER v MyCAREER. Sbírejte působivou řadu legend a sestavte si perfektní sestavu v MyTEAM. Prožijte znovu své oblíbené éry jako generální ředitel nebo komisař v MyNBA. Zažijte novou úroveň hry a realistické vizuální prvky se svými oblíbenými týmy NBA a WNBA ve hře HRÁT HNED.

MAMBA MOMENTY

Nasměrujte svou vnitřní Mamba mentalitu, když znovu vytvoříte Kobeho nejdominantnější a nejúžasnější vystoupení během jeho vzestupu ke světové superhvězdě. Připomeňte si jeho rané triumfy v kariéře jako mladý fenomén a projděte jeho transcendentní cestou od elitního střelce k jednomu z největších hráčů všech dob.

HRA SE MĚNÍ

Představujeme PROPlay – převratnou novou technologii, která přímo převádí záběry NBA do hry NBA 2K24. PROPlay přináší animace a pohyby prostřednictvím akce NBA na hřišti pro generační skok v autenticitě.

MyCareer SE ZAHŘÍVÁ

Převezměte kontrolu nad svým odkazem v MyCAREER a vystupte z generačního talentu do Síně slávy, honbou za velikostí a mistrovstvími. Prozkoumejte ohromující tropickou kulisu a přizpůsobte svůj vlastní, personalizovaný styl ve zcela novém městě, bohatém na volitelné vedlejší úkoly a žhavou streetballovou soutěž.

SPRAVOVAT SVŮJ MyTeam

Klasický režim sbírání karet je zpět a nabitý nekonečnými hodinami přizpůsobitelné zábavy. Čerpejte z minulosti a současnosti pomocí dnešních hvězd a legend všech dob a vytvořte tým schopný ovládnout režimy pro jednoho hráče i pro více hráčů. MyTEAM obsahuje sbírku inovativních vylepšení, včetně zcela nového režimu platového stropu, a přitom si zachovává svůj typický konkurenční pocit.

CROSSPLAY JE ZDE

Vezměte své přátele a užijte si dokonalý basketbalový zážitek v NBA 2K24 díky crossplayi mezi konzolami nové generace.** Soutěžte s hráči nebo proti hráčům z celého světa v dynamických kooperativních zápasech, napínavých online turnajích nebo příležitostných hrách.

**Crossplay je k dispozici pouze na New Gen NBA 2K24. Vyžaduje se účet NBA 2K, připojení k internetu a samostatné, placené online předplatné konzole.

Parametry

Datum vydání hry (filtr)8.9.2023
Herní žánrSportovní
PEGI hodnota3