UPOZORNĚNÍ 24-28.06.2024 zavřeno
  Počítače a kancelář  Počítačové komponenty  Disky a řadiče  Pevné disky (Harddisk)  WD RED Pro NAS WD8005FFBX 8TB SATAIII/600, 512MB cache, CMR
WD RED Pro NAS WD8005FFBX 8TB SATAIII/600, 512MB cache, CMR
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Velice dobrá komunikace a snaha vyjít vstříct zákazníkovi. Jeden kus zboží byl poškozený již z výroby a následná reklamace proběhla bezproblémově. Obchod 100% doporučuji.

Ověřený zákazník

WD RED Pro NAS WD8005FFBX 8TB SATAIII/600, 512MB cache, CMR

Disky WD Red Pro díky své konstrukci zvládají vysoce intenzivní zátěž ve víceuživatelském prostředí komerčních a podnikových úložišť NAS s nepřetržitým provozem. Disky WD Red Pro poskytují výkon, škálovatelnost a spolehlivost, jaké firmy vyžadují k ukládání, sdílení a spolupráci na velkých objemech dat v systémech NAS s více pozicemi optimalizovaných pro pole…
Kód: 3824573PN: WD8005FFBXVýrobce: Western DigitalZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Disky WD Red Pro díky své konstrukci zvládají vysoce intenzivní zátěž ve víceuživatelském prostředí komerčních a podnikových úložišť NAS s nepřetržitým provozem. Disky WD Red Pro poskytují výkon, škálovatelnost a spolehlivost, jaké firmy vyžadují k ukládání, sdílení a spolupráci na velkých objemech dat v systémech NAS s více pozicemi optimalizovaných pro pole RAID.

Exkluzivní technologie NASware společnosti Western Digital detailně upravuje parametry disku podle zatížení systému NAS a pomáhá tak zvyšovat výkon a spolehlivost.

Specifikace produktu

Rozhraní: SATA III
Formát disku: 3.5"
Typ pevného disku: HDD
Celková kapacita: 8 TB
Přenosová rychlost až 235 MB/s
Cache: 512MB
Otáčky HDD: 7200 RPM