Dům, dílna, zahrada  Domácí spotřebiče  Vysavače  Vysavač robotický V-TAC VT-5555 bílý
Vysavač robotický V-TAC VT-5555 bílý
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, odborná zdatnost

Ověřený zákazník

Vysavač robotický V-TAC VT-5555 bílý

Vysavač robotický V-TAC VT-5555 bílý Postarejte se o svůj domov bez námahy pomocí nového inteligentního robotického vysavače V-TAC VT-5555 ovládaného pomocí mobilní aplikace. Díky svému modernímu designu a neuvěřitelnému výkonu je vysavač dokonalým řešením, jak udržet čisté a pohodlné prostory. Nabízí až 5 režimů čištění, včetně vakua, praní…
Kategorie: Vysavače
Kód: 2860688Výrobce: V-TACZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
5 499   včetně DPH
Cena bez DPH: 4 545 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)24.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)29.9. / od 160 Kč
Na výdejním místě (ČR)29.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Vysavač robotický V-TAC VT-5555 bílý
Postarejte se o svůj domov bez námahy pomocí nového inteligentního robotického vysavače V-TAC VT-5555 ovládaného pomocí mobilní aplikace. Díky svému modernímu designu a neuvěřitelnému výkonu je vysavač dokonalým řešením, jak udržet čisté a pohodlné prostory. Nabízí až 5 režimů čištění, včetně vakua, praní a sušení. Můžete jej také snadno programovat díky intuitivní aplikaci nebo pohodlnému dálkovému ovládání. Funkce WIFI kompatibilní s ALEXA a Google HOME
SMART gyroskopická navigace a snadné mapování prostředí, které má být čištěno pomocí aplikace, zajišťuje snadné a dobré čištění domova. Díky inteligentní navigaci vysavač opakovaně neprochází stejnými místy, takže čistí prostor rychleji a po dokončení čištění se vysavač vrací do nabíjecí základny. Velká kola a výkonný motor umožňují překonávat překážky, tj. prahy a nebo pechodvé lišty na podlaze, až do výšky 15 mm.

SMART připojení a konfigurace
Vysavač je vybaven modulem WiFi, který připojuje spotřebič k domácí síti a pomocí speciální mobilní aplikace v telefonu nebo tabletu lze vysavač spravovat odkudkoli. Aplikace umožňuje snadnou správu vysavače. Jeho spuštění v různých režimech čištění, nastavení tří úrovní sacího výkonu, mapování již vyčištěného prostředí na virtuální mapě, programování čištění a nalezení vysavače. Současně nás informuje o stavu nabití baterie nebo o režimu, ve kterém je vysavač v tuto chvíli.

Inteligentní gyroskopická navigace
Inteligentní gyroskopická navigace výrazně snižuje počet přejíždění a vysávání na stejném místě, zajišťuje nejlepší orientaci v prostředí a následně výrazně zkracuje čas potřebný k čištění. Díky inteligentnímu navigačnímu systému je možné pokrýt prakticky 100% plochy, která má být vyčištěna, a vysavač, který sám rozpozná, když je podlaha čistá, dokončí čištění a vrátí se k základně nabíjení.

Dokonalé čištění
Vysavač je vybaven výměnnou nádrží na vodu s objemem 350 ml a mikrovláknovým mopem, který vám umožní prát více než 120 m2 jednou náplní. Kromě toho i v tomto režimu fungují boční kartáče, které shromažďují nečistoty z podlahy, čímž je čištění ještě účinnější. Inteligentní systém zajišťuje nepřetržitý, ale ne nadměrný přítok vody, aniž by byl mop příliš vlhký, a proto je vhodný i pro čištění dřevěných podlah a parket. Centrální rotační kartáč je také vybaven třemi gumovými noži, které účinně také čistí koberce a hladké podlahy a v kombinaci s párem antistatických bočních kartáčů mohou čistit místa přímo přiléhající k nábytku, podél stěn, rohů místností a dalších těžko přístupných míst.

Sací síla
Robotický vysavač má tři předem nastavené úrovně sacího výkonu podle režimu čištění, který lze libovolně měnit na základě aktuálních potřeb. Na zvláště znečištěných místech lze použít maximální výkon, zatímco při údržbovém čištění lze použít minimální výkon. V tomto režimu zařízení pracuje na tak nízké hladině šumu, že nezpůsobuje žádné rušení, i když je sledován televizním programem.

Plánované čištění
Vysavač umožňuje naplánovat čištění na určitý den a hodinu. Můžete tak využít nepřítomnosti lidí doma.

HEPA filtrace
Třístupňová filtrace s filtrem HEPA pomáhá udržet jemný prach, roztoče a zvířecí alergeny. Filtr HEPA zabraňuje návratu malých částic prachu do životního prostředí. Údržba robotického vysavače je velmi jednoduchá, pro jeho provoz nejsou nutné papírové sáčky. Filtr lze vyčistit a znovu použít.

Snímače proti kolizi a zachycení pádu ze schodu
Vysavač je standardně vybaven senzory proti kolizi a proti pádu ze schodu. Senzory zabraňují pádu vysavače ze schodů a polic a zajišťují ochranu vysavače i nábytku před poškozením.

Vysokokapacitní baterie
Vysokokapacitní Li-Ion baterie s kapacitou 2 500 mAh zaručuje velmi dlouhou samostatnost. Jedná se o nejmodernější baterii, která nevyžaduje žádné formátování. Robotický vysavač je vybaven speciální ochranou, která zabraňuje přebití baterie. Pokud je to nutné, přístroj přistupuje k nabíjecí základně sám a je dobíjen.Parametry produktu:
- ovládání pomocí mobilní aplikace
- naplánování úloh a úkonů
- kombinace suchého a mokrého vysávání
- provoz jedním tlačítkem
- inteligentní gyroskopická navigace
- skleněný povrch odolný proti poškrábání
- mokré čištění mopem a suché čištění XXL mopem pro odstranění jemného prachu
- centrální kartáč TURBO a dvojice bočních kartáčů
- plán čištění (odložené čištění)
- třístupňová filtrace: primární, sekundární a HEPA filtry si zachovávají i ty nejjemnější nečistoty. (NENÍ POTŘEBA na papírové tašky)
- Japonský stejnosměrný motor NIDEC Brushless, moderní a tichý s výkonem 28 W a dlouhou životnostíTechnické parametry:
- pokrytí oblasti čištění: Až 120 m²
- kapacita nádoby na prach: 600 ml
- sací výkon: až 1800 PA
- hlučnost: méně než 65 dB.
- tři režimy sacího výkonu
- automatické nabíjení na nabíjecí základně
- provoz: 100 - 120 minut s jediným nabíjením
- baterie: 2 500 mAh Li-Ion baterie
- senzory pádu a antikolize
- infračervené dálkové ovládání s LED displejem
- objem nádrže: prach 600 ml
- objem nádrže: vody 350 ml
- rozměry: Ø 330 x 76 mm
- hmotnost: 2,5 kg

Obsah balení:
- robotický podlahový vysavač
- nádrž na prach (600 ml)
- vodní nádrž na mokré čištění (350 ml)
- infračervené dálkové ovládání s LED displejem
- baterie pro dálkové ovládání č. 2ks
- nabíjecí základna
- zdroj napájení 230 V
- náhradní filtr HEPA
- náhradní mopová tkanina z mikrovlákna, velikost XXL