Dle otevírací doby máme otevřeno pro výdej objednávek a příjem a výdej servisních zakázek.
  Dům, dílna, zahrada  Domácí spotřebiče  Vysavače  Vysavač robotický Concept VR-3120
Vysavač robotický CONCEPT VR-3120
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Okamžitá rekce na objednávku, rychlá dodávka

Ověřený zákazník

Vysavač robotický Concept VR-3120

Vysavač robotický CONCEPT VR-3120 Představte si, že vás po příchodu domů budou den co den vítat čisté podlahy. Tento robotický vysavač je zvládne nejenom vysát, ale i vytřít. A díky nadstandardně vysoké výdrži baterie vaši domácnost bez problémů uklidí na jedno nabití. Vysavač si poradí se všemi druhy podlah, přičemž kombinace speciálního…
Kategorie: Vysavače
Kód: 2890016Výrobce: ConceptZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
11 999   včetně DPH
Cena bez DPH: 9 917 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)29.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)2.11. / od 160 Kč
Na výdejním místě (ČR)2.11. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Vysavač robotický CONCEPT VR-3120
Představte si, že vás po příchodu domů budou den co den vítat čisté podlahy. Tento robotický vysavač je zvládne nejenom vysát, ale i vytřít. A díky nadstandardně vysoké výdrži baterie vaši domácnost bez problémů uklidí na jedno nabití. Vysavač si poradí se všemi druhy podlah, přičemž kombinace speciálního kartáče na koberce a vysoké sací síly zaručuje precizní výsledky i na kobercích. Vybaven je pokročilou laserovou navigací, díky níž uklízí s maximální efektivitou a umožňuje nastavit si úklid domácnosti po jednotlivých zónách. Další velkou výhodou je možnost přidání dezinfekčního roztoku do nádoby na vodu.

Vysává a vytírá
Tento robotický vysavač vaše podlahy vyčistí opravdu důkladně. Je totiž vybaven dvěma zásobníky, takže zvládá jak suchý, tak mokrý úklid zároveň. V jednom tahu tedy podlahu zbaví nečistot, vytře a krásně naleští. A to vše v rekordně krátkém čase. Robot je totiž vybaven vysokokapacitní baterií, která na jedno nabití zvládne uklízet až 250 minut, takže se nemusí neustále jezdit dobíjet.

Maximálně efektivní úklid
Vysavač je osazen výkonným motorem s vysokou sací silou, díky níž si poradí se všemi nečistotami. Jejich sběr zajišťují tři hlavní kartáče a dva boční kartáčky. Hlavní kartáč přitom můžete měnit dle potřeby – k dispozici budete mít kartáč na koberce, kartáč na tvrdé podlahy a kartáč na chlupy určený speciálně do domácností se zvířecími mazlíčky. Pokud je na vysavači nasazen kartáč na koberce, přístroj sám při najetí na koberec zvýší sací sílu na maximum.

Bezchybná orientace
Robotický vysavač je vybaven vyspělou laserovou navigací LaserTec, která podrobně naskenuje vaši domácnost. Díky tomu se robot s maximální přesností orientuje v prostoru a nepřejíždí opakovaně již uklizená místa, čímž zkracuje dobu úklidu. Poradí si i s prahy a jinými překážkami a po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

Domov bez virů a bakterií
Oproti většině konkurenčních modelů je obrovskou výhodou tohoto vysavače možnost přidání dezinfekčního roztoku do zásobníku na vodu. Vaše podlahy díky tomu budou hygienicky čisté.

Uklidí přesně tam, kde potřebujete
Robotický vysavač lze ovládat manuálně, nebo pomocí aplikace. V ní si můžete pro každou místnost nebo vyznačenou zónu nastavit přesný časový plán úklidu, režim úklidu a úroveň sacího výkonu. Vyznačit si lze i zakázané zóny a k dispozici je i lokální úklid, během nějž vysavač uklidí menší plochu (například rohožku či drobky pod stolem). Vysavač se tak vždy přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

Vhodný i pro alergiky
Tento robotický vysavač si bez obav můžete pořídit i do domácnosti s alergiky. Disponuje totiž pokročilým filtračním systémem TripleAirClean, což je třístupňová filtraci s HEPA filtrem 13, která dokáže ze vzduchu odstranit až 99,9 % částic, a to včetně bakterií a virů.

Technické parametry:
Navigační technologie LaserTec 2.0
BLDC motor
Sací síla 3300 Pa (3 úrovně)
Baterie LG BYD 5200 mAh – až 250 minut
TOF senzor
CARPET turbo
Aplikace Concept Robot v češtině
Mluví ČESKY
ROOMPLAN – rozdělení místností, druhy úklidu, zakázané zóny
Total Surface
3 režimy úklidu (kompletní, zónový, lokální)
3 funkce (TURBO, DOUBLE, tichý režim)
Elektronicky řízené VYTÍRÁNÍ
2x vyměnitelný zásobník
Kapacita prachového zásobníku: 600 ml
Kapacita zásobníku 2 v 1: prachový 350 ml/na vodu 300 ml
Třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13
Plánování úklidu
Doba nabíjení 4 - 5 hodiny
Hlučnost: 60 – 70 dB

Příslušenství:
Nabíjecí stanice - délka přívodního kabelu 150 cm
CARPET hlavní kartáč
HARDFLOOR hlavní kartáč
PET hlavní kartáč
3x HEPA filtr 13 + pěnový filtr
Dálkové ovládání s displejem
Čisticí kartáček
4x boční kartáč
1x textilie na vytírání + 1x náhradní