UPOZORNĚNÍ 24-28.06.2024 zavřeno
  Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Napájecí adaptéry, nabíječky  Univerzální USB nabíječka Natec RIBERA GaN 65W, 1X USB-A, 1X USB-C, Černá
Univerzální USB nabíječka Natec RIBERA GaN 65W, 1X USB-A, 1X USB-C, Černá
Univerzální USB nabíječka Natec RIBERA GaN 65W, 1X USB-A, 1X USB-C, ČernáUniverzální USB nabíječka Natec RIBERA GaN 65W, 1X USB-A, 1X USB-C, ČernáUniverzální USB nabíječka Natec RIBERA GaN 65W, 1X USB-A, 1X USB-C, ČernáUniverzální USB nabíječka Natec RIBERA GaN 65W, 1X USB-A, 1X USB-C, Černá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Velice dobrá komunikace a snaha vyjít vstříct zákazníkovi. Jeden kus zboží byl poškozený již z výroby a následná reklamace proběhla bezproblémově. Obchod 100% doporučuji.

Ověřený zákazník

Univerzální USB nabíječka Natec RIBERA GaN 65W, 1X USB-A, 1X USB-C, Černá

Ušetřete čas a peníze s Natec Ribera GaN Rychlejší nabíjení a nižší spotřeba energie. Seznamte se s 65W nabíječkou Natec Ribera GaN - víceportovou nabíječkou, se kterou můžete doplnit energii 2 zařízením současně (také vybraným notebookům, které podporují standard PD). Od nynějška to bude trvat ještě kratší dobu díky technologii rychlého nabíjení a vyšší energetické…
Kód: 3815328PN: NUC-2145Výrobce: Natec GenesisZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
899   včetně DPH
Cena bez DPH: 743 Kč
Cena po registraci:
849 Kč
Cena bez DPH: 702 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 26.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)28.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Ušetřete čas a peníze s Natec Ribera GaN

Rychlejší nabíjení a nižší spotřeba energie. Seznamte se s 65W nabíječkou Natec Ribera GaN - víceportovou nabíječkou, se kterou můžete doplnit energii 2 zařízením současně (také vybraným notebookům, které podporují standard PD). Od nynějška to bude trvat ještě kratší dobu díky technologii rychlého nabíjení a vyšší energetické účinnosti, která je výsledkem použití nitridu galia (GaN) - nového, účinnějšího polovodiče, což se pozitivně projevuje i na velikosti nabíječky. Menší, lehčí, účinnější. Taková je nabíječka Natec Ribera GaN.

Rychleji a více

Chcete doplňovat energii ne do 1, ale do 2 zařízení najednou? Se zařízením Natec Ribera GaN to zvládnete snadno. Naši nabíječku jsme vybavili dvěma porty USB (USB typu A a USB-C) s celkovým výkonem 65 W. Navíc díky podpoře technologií rychlého nabíjení (Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP) to zvládnete ještě rychleji než dříve, a to není vše. Natec Ribera GaN využívá protokol PPS, zcela nové nabíjecí schéma, které umožňuje nabíjet různá zařízení bez ohledu na značku. Automaticky upravuje parametry nabíjení a přizpůsobuje je připojenému zařízení. Velká úspora času ve srovnání s klasickými řešeními? S Natec Ribera GaN se na to můžete spolehnout.

Chraňte životní prostředí a šetřete peníze

Šetřete peníze a pečujte o životní prostředí. Použití nitridu galia (GaN) nám umožnilo vytvořit nabíječku s vyšší energetickou účinností. To znamená nejen vyšší výkon a nižší spotřebu energie, ale také vyšší odolnost a menší riziko poruchy i při provozu ve velmi náročných podmínkách. Díky tomu si můžete být jisti, že vám nabíječka Natec Ribera GaN vydrží déle.

Velký výkon, malé rozměry

Natec Ribera GaN se snadno vejde nejen do batohu nebo tašky, ale i do malé kapsy. Na rozdíl od klasických nabíječek, které využívají křemík, jsme v Natec Ribera GaN použili mnohem menší a lehčí elektroniku, což umožnilo zmenšit velikost nabíječky dokonce na polovinu. Ještě snadněji se tak přenáší a používá v každé situaci. Je potřeba více?

Bezpečnost především

Bezpečnost vaší elektroniky je naší nejvyšší prioritou. Proto se Natec Ribera GaN může pochlubit ochranou proti přepětí a nadproudu (OVP a OCP), ochranou proti zkratu (SCP) a dokonce i ochranou proti přehřátí (OTP).

Vlastnosti:

- Univerzální dvouportová rychlonabíječka
- Vysoce výkonná, kompaktní a velmi lehká díky použití komponentů vyrobených z materiálu
nitridu galia (GaN)
- Automaticky nastavuje správné parametry nabíjení vašeho zařízení pro bezpečné používání
- Kompatibilní s Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Samsung AFC a Huawei
FCP/SCP nabíjecími technologiemi
- Využívá technologii programovatelného zdroje napájení (PPS) k dynamickému nastavení výstupu
napětí podle zařízení
- Je vybaven víceúrovňovým systémem ochrany
- Odolná konstrukce a moderní design

Specifikace:

Výkon: 65 W
Maximální výkon: 65 W
Rozsah vstupního napětí: 110 - 240 V
Rozsah vstupní frekvence: 50 - 60 Hz
Rozsah přijatelného výstupního napětí: 5 - 20 V
Maximální proud: 3.25 A
Kompatibilita: Univerzální
Ochrany: OCP, OTP, OVP, SCP
Technologie nabíjení: Power Delivery
Konektory:
USB typu A
USB typu C
Barva: Černá
Délka: 90 mm
Šířka: 51 mm
Výška: 29 mm
Hmotnost: 112 g