Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Napájecí adaptéry, nabíječky  Universální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černá
Universální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černá
Universální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černáUniversální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černáUniversální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černáUniversální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černáUniversální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černáUniversální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černáUniversální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Solidní a svižný obchod bez problému.

Ověřený zákazník

Universální nabíječka Natec RIBERA 20W 1X USB-C, černá

Vyberte si univerzální nabíječku Natec Ribera, se kterou můžete bez námahy nabíjet nejen svůj smartphone, ale i další příslušenství. Ušetřete čas díky kompatibilitě se standardy rychlého nabíjení, automatickému nastavení parametrů doplňování energie a ochranným prvkům, které ochrání vaše zařízení před poruchami. Úspora času díky rychlému nabíjení Už vás nebaví pomalé…
Kód: 3727600PN: NUC-2060Výrobce: Natec GenesisZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
549   včetně DPH
Cena bez DPH: 454 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 11.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)13.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Vyberte si univerzální nabíječku Natec Ribera, se kterou můžete bez námahy nabíjet nejen svůj smartphone, ale i další příslušenství. Ušetřete čas díky kompatibilitě se standardy rychlého nabíjení, automatickému nastavení parametrů doplňování energie a ochranným prvkům, které ochrání vaše zařízení před poruchami.

Úspora času díky rychlému nabíjení
Už vás nebaví pomalé doplňování energie a chcete svá zařízení nabíjet mnohem rychleji? S Natec Ribera je to možné. Naši nabíječku jsme vybavili portem USB typu A kompatibilním se standardy rychlého nabíjení, jako je Quick Charge 3.0, Samsung AFC a Huawei FCP / SCP. V kombinaci s maximálním výkonem 20W to přináší výjimečné výsledky a výraznou úsporu času ve srovnání s běžnými řešeními.

Inteligentní komunikace se zařízeními
Inteligentní nabíjení je nedílnou součástí systému Natec Ribera. Automaticky upravuje optimální nastavení pro připojená zařízení. To vše proto, aby nemělo negativní vliv na stav vaší elektroniky a aby dodávalo energii bezpečně, a vy jste si tak mohli užívat svá zařízení ještě déle.

Bezpečnost nade vše
Chápeme, jak zásadní je bezpečnost. Natec Ribera ji upřednostňuje v každém ohledu. Vestavěné ochrany vás ochrání před nadměrným napětím a proudem (OVP a OCP), zkratem (SCP), a dokonce i přehřátím (OTP).

Klasický design
Doma, v kanceláři, na schůzce - ať už jste kdekoli, klasický design nabíječky Natec Ribera vám umožní nabíjet zařízení, aniž byste na sebe upozorňovali. Díky kompaktním rozměrům (83 x 43 x 27 mm) a nízké hmotnosti (54 g) si ji navíc můžete vzít s sebou na jakoukoli cestu.

Vlastnosti:
- Univerzální nástěnná nabíječka s technologií Power Delivery 3.0
- Automaticky nastaví správné parametry nabíjení vašeho zařízení pro bezpečné používání
- Kompatibilní s nabíjením Quick Charge 3.0, Samsung AFC a Huawei FCP
technologie
- Vybavena víceúrovňovým systémem ochrany
- Odolná konstrukce a design vhodný na cesty

Specifikace:
Konektory: USB typu C
Rozsah vstupního napětí: 100 - 240 V
Rozsah přijatelného výstupního napětí: 5 - 12 V
Barva: Černá