SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
  Dům, dílna, zahrada  Bydlení a doplňky  Osvětlení  Tracer lampa LED Ring, s mini tripodem
TRACER lampa LED Ring, s mini tripodem
Tracer lampa LED Ring, s mini tripodemTracer lampa LED Ring, s mini tripodemTracer lampa LED Ring, s mini tripodemTracer lampa LED Ring, s mini tripodemTracer lampa LED Ring, s mini tripodem
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vse super

Ověřený zákazník

Tracer lampa LED Ring, s mini tripodem

LED Ring lampa TRACER s mini tripodem Dokonce i nejlepší fotoaparáty nebo videorekordéry nemohou poskytnout vysoce kvalitní obraz, pokud objekt není správně osvětlen. Ať už streamujete na Twitchi, nahráváte videa na Tik Tok nebo provozujete účet Instagram, kruhové světlo Tracer RING USB přinese vašim výtvorům novou kvalitu. Streamování her, obvykle ve večerních hodinách…
Kód: 3139520PN: TRAOSW46747Výrobce: TracerZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
799   včetně DPH
Cena bez DPH: 660 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 4 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.6. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)1.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

LED Ring lampa TRACER s mini tripodem

Dokonce i nejlepší fotoaparáty nebo videorekordéry nemohou poskytnout vysoce kvalitní obraz, pokud objekt není správně osvětlen. Ať už streamujete na Twitchi, nahráváte videa na Tik Tok nebo provozujete účet Instagram, kruhové světlo Tracer RING USB přinese vašim výtvorům novou kvalitu.

Streamování her, obvykle ve večerních hodinách, vyžaduje intenzivní, ale správně rozptýlené osvětlení, aby obraz z kamery nebyl přeexponovaný a nevytvářel na tváři nežádoucí stíny. Největší streamery na Twitchi to už vědí a nahrazují dříve používané osvětlení kruhovými lampami připojenými přímo k jejich PC.

Kruhová světla se používají nejen v herním světě, ale také v jiných oblastech streamování! Kompaktní design, perfektní světelné podmínky a schopnost upravit teplotu barev ocení také tvůrci obsahu na platformách jako Tik Tok nebo Instagram.

Integrované nebo doplňkové PC kamery, dokonce i ty s LED osvětlením, dostatečně neosvětlují uživatele, aby byla zajištěna vysoká kvalita obrazu. Přenášejí tmavý a zrnitý obraz za špatných světelných podmínek. V době stále častější online komunikace je kvalita videa stále důležitější - kruhové světlo připojené k USB portu je dokonalým doplňkem vaší videokonferenční stanice.

Lampa má dálkové ovládání na napájecím kabelu USB, které umožňuje lampu zapínat a vypínat, měnit intenzitu světla a teplotu barev. Aby se usnadnila správa parametrů lampy v obtížných světelných podmínkách, jsou tlačítka na dálkovém ovladači podsvícena. Délka napájecího kabelu je 200 cm.

Stolní sada TRACER obsahuje stativ s 19 cm rameny, který při úplném otevření dosáhne výšky 9 cm od povrchu. Stativ má gumové nožičky, které zabraňují sklouznutí a sklouznutí soupravy. Široký rozestup paží zaručuje výjimečnou stabilitu celé sady.

Spolu se stativem získá uživatel speciální otočnou montážní hlavu, která spojuje stativ se světelným prstencem. Umožňuje nastavit sklon prstence vůči stativu v každém směru.

Klíčové vlastnosti:

  • Sada obsahuje prstencovou lampu o průměru 26 cm, stativ a dálkové ovládání pro nastavení intenzity a barvy světla
  • Lampa má 120 LED a vyzařuje světlo o teplotě 2700-7000K. To znamená, že barvy na modelu nebo fotografovaném objektu budou na obrázku dokonale vykresleny.
  • 3 teploty barev: studená, teplá, neutrální. Každá z barev má 10 úrovní intenzity světla, což celkem poskytuje 30 různých variant.
  • 10W lampa - vyzařuje světlo o výkonu 600-1300 lumenů, v závislosti na vybraném režimu. Lampa v režimu 10, bez ohledu na vybranou barvu světla, vyzařuje velmi kvalitní světlo.
  • Mini stativ má protiskluzové nožičky, díky nimž je souprava stabilnější
  • Mini stativ má otočnou hlavu, která umožňuje nastavit libovolný úhel
  • Flexibilní držák telefonu
  • Lampa je napájena 200 cm USB kabelem.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Úhel paprsku 120°
Pracovní teplota 55°
Čas zahájení <2 s
Startovací čas až 60% výkonu <1 s
Čas spuštění až 95% výkonu <1 s
Životnost produktu 5 000 h
Doporučení doby zapnutí 50 000

Lampa vyžaduje napájecí zdroj 5 V DC s minimální intenzitou 500 mA (lze ji připojit k USB portu počítače). Plného deklarovaného výkonu je však dosaženo připojením k napájecímu zdroji 5V/3A.

Parametry

Barva světlaStudená bílá
Barva těla svítidlaČerná
Druh SvítidlaMobilní
Světelný zdrojIntegrovaný LED
Životnost4000 hodin