Herní zóna  Hry  Switch hra Sniper Elite V2 Remastered
Switch hra Sniper Elite V2 Remastered
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod z hlediska kvality služeb určitě doporučuji. Uváděná skladová dostupnost zboží byla pravdivá a expedice se proto zvládla podle očekávání bez jakýchkoliv…

Ověřený zákazník

Switch hra Sniper Elite V2 Remastered

Sniper Elite V2 Remastered (Switch) V temných časech právě končící druhé světové války, uprostřed rozvalin Berlína může jediná rána změnit historii… Elitní odstřelovač Karl Fairburne se vrací na frontu v remasterované verzi této cenami ověnčené stealth akce, přinášející spoustu nových prvků, moderní grafiku a kompletní obsah zahrnující všechna vydaná DLC. V remasterované…
Kód: 3331278PN: NSWSWSNIPERELITEV2RZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Sniper Elite V2 Remastered (Switch)

V temných časech právě končící druhé světové války, uprostřed rozvalin Berlína může jediná rána změnit historii… Elitní odstřelovač Karl Fairburne se vrací na frontu v remasterované verzi této cenami ověnčené stealth akce, přinášející spoustu nových prvků, moderní grafiku a kompletní obsah zahrnující všechna vydaná DLC.

V remasterované edici hráči oblíbeného původního Sniper Elite V2 vydaného v roce 2012 seskočíte na padáku do Berlína, z posledních sil bráněného zbytkem německých vojáků. Vaším úkolem je zabránit tomu, aby se technologie nacistického programu raket V2 dostala do nesprávných rukou. Každá rána se počítá. Využijte jich moudře.

Poznejte možnosti, které vám nabízejí autentické zbraně, stopujte své cíle a s výstřelem vyčkejte na nejvhodnější okamžik. Abyste splnili zadaný úkol, budete muset v plné míře využívat jak své dovednosti, tak i svou trpělivost a lstivost. Zůstat nespatřeni je pro vaše přežití naprosto nezbytné, neboť jste uvězněni mezi dvěma ke všemu odhodlanými armádami a vaším hlavním nepřítelem je neúprosně plynoucí čas.

Nové vlastnosti remasterované verze:

  • Všechna DLC: Sejměte Führera, splňte všechny dodatečné mise, navštivte nová prostředí
    a vyzkoušejte další zbraně.
  • Fotografický režim: Podělte se o dechberoucí okamžiky s ostatními hráči.
  • Kompetitivní a kooperativní hra více hráčů: Soupeřte online v sedmi různých režimech až pro šestnáct hráčů nebo spolupracujte s kamarádem v některém ze čtyř napínavých kooperativních režimů (majitelé herní konzole Nintendo Switch mohou hrát až ve čtyřech hráčích lokálně nebo až v osmi online).
  • Remasterovaná grafika: S moderní grafikou oživující tuto herní klasiku, ať už prostřednictvím vylepšení pro systém PS4 Pro, nebo podporou pro rozlišení 4K a technologii HDR systému Xbox One X, budete mít pocit, jako byste se ocitli přímo na frontě.
  • Nové hratelné postavy: Hrajte s postavami ze série Zombie Army od Rebellionu.

Specifikace produktu:

Vývojář: Rebellion

Vydavatel: Sold Out

Distributor: HYPE

Žánr: third-person stealth akce

Platformy: PlayStation 4, Xbox One & Switch

Lokalizace: v angličtině

Datum vydání: 17. května 2019

Doporučená cena: 999 Kč

EAN: 5056208803214 (PS4), 5056208803221 (XB1), 5056208803238 (NSW)

Parametry

HraKrabicová
Pro zařízeníNintendo Switch
ŽánrAkční
ŽánrRPG