Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Sluchátka, bluetooth a repro  Sluchátka ASUS ZenEar, s mikrofonem pro hovory (černá)
Sluchátka Asus ZenEar, s mikrofonem pro hovory (černá)
Sluchátka ASUS ZenEar, s mikrofonem pro hovory (černá)Sluchátka ASUS ZenEar, s mikrofonem pro hovory (černá)Sluchátka ASUS ZenEar, s mikrofonem pro hovory (černá)
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

výborná obsluha která vždy poradí ,a zboží je dodáno vždy v čas doporučuji

Ověřený zákazník

Sluchátka ASUS ZenEar, s mikrofonem pro hovory (černá)

Muzika, jak má být! ASUS ZenEar S jsou malá sluchátka, která přinášejí velký akustický zážitek. S duálními kovovými rezonančními komorami, ZenEar S vytvářejí zvuk, který vás pohltí díky věrné reprodukci a výkonným basům. V ledově stříbrném provedení jsou sluchátka ZenEar S v perfektním souladu s luxusním ZenFone 3 Deluxe — nebo se mohou stát stylovým doplňkem…
Kód: 2105073PN: 90AC00V0-BHS001Výrobce: ASUSZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Muzika, jak má být!

ASUS ZenEar S jsou malá sluchátka, která přinášejí velký akustický zážitek. S duálními kovovými rezonančními komorami, ZenEar S vytvářejí zvuk, který vás pohltí díky věrné reprodukci a výkonným basům. V ledově stříbrném provedení jsou sluchátka ZenEar S v perfektním souladu s luxusním ZenFone 3 Deluxe — nebo se mohou stát stylovým doplňkem k jakémukoliv inteligentnímu přístroji.

Dokonalé provedení, výjimečný zvuk, styl a skvělý výkon...

Sluchátka ZenEar S jsou krásná jak na pohled, tak i na poslech. Výsledkem výroby řízené počítačem je nádherný tvar dvojitých komor ze slitiny hliníku zdobený ikonickým broušeným motivem soustředných kruhů. Povrch je ještě upraven technologií pískování, což vytvoří velmi příjemný povrch na dotyk a zároveň se stává velmi odolným proti otěru. Celkově sluchátka působí až uměleckým dojmem - jedná se tedy o módní doplněk, který musíte mít.

Třívrstvá membrána a kosmické materiály...

Sluchátka ZenEar S mají třívrstvou membránovou strukturu, která je speciálně navržena tak, aby bylo dosaženo bezchybného zvukového efektu. Střední vrstva membrány je vyrobena z kosmických materiálů, které zaručují reprodukci vysokofrekvenčních zvuků v širší a bohatší škále detailů. Vnější termoplastická vrstva změkčuje tenory, a umožňuje reprodukci výkonných basů.

Dvojité rezonanční komory...

Sluchátka ZenEar S mají jak velkou, tak i malou rezonanční komoru z kovu, takže reprodukují výkonný a přirozený zvuk.

Užijte si hudbu s neobyčejnou úrovní detailů...

ASUS ZenEar S jsou malá sluchátka poskytující ostré výšky, jasné hlasy střeních frekvencí, a hluboké basy. Spolu s technologií pro vysoké rozlišení zvuku (HRA), ZenEar S jsou perfektním řešením pro kombinaci s luxusním telefonem ZenFone 3.