Počítače a kancelář  Počítačové příslušenství a doplňky  Klávesnice, myši, herní ovladače  Podložky pod myši  Podložka pod myš Natec PRINTABLE, černá, 250x210x2mm
Podložka pod myš Natec PRINTABLE, černá, 250x210x2mm
Podložka pod myš Natec PRINTABLE, černá, 250x210x2mmPodložka pod myš Natec PRINTABLE, černá, 250x210x2mmPodložka pod myš Natec PRINTABLE, černá, 250x210x2mm
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, zájem vyhovět ☺

Ověřený zákazník

Podložka pod myš Natec PRINTABLE, černá, 250x210x2mm

Podložka pod myš, která splní vaše očekávání Natec Printable je podložka pod myš o rozměrech 250 x 210 x 2 mm, která vám poskytne volnost a dobrý skluz. Díky ní bude myš ještě přesněji sledovat každý váš pohyb a její používání bude příjemnější. Tento model také umožňuje kvalitní barevný potisk. Můžete si ji tak snadno přizpůsobit svým preferencím. Vytiskněte si, co…
Kód: 3625358PN: NPP-2039Výrobce: Natec GenesisZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
319   včetně DPH
Cena bez DPH: 264 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Podložka pod myš, která splní vaše očekávání
Natec Printable je podložka pod myš o rozměrech 250 x 210 x 2 mm, která vám poskytne volnost a dobrý skluz. Díky ní bude myš ještě přesněji sledovat každý váš pohyb a její používání bude příjemnější. Tento model také umožňuje kvalitní barevný potisk. Můžete si ji tak snadno přizpůsobit svým preferencím.

Vytiskněte si, co chcete
Chcete své zákazníky překvapit personalizovaným gadgetem? Nebo hledáte podložku pod myš, která vám umožní potisk vlastním logem? Model Natec Printable můžete úspěšně použít jako propagační předmět. Povrch podložky pod myš Natec Printable je vyroben z látky s dobrými vlastnostmi. Díky vysoké kvalitě vláken na ni snadno vytisknete jakoukoli grafiku, aniž byste se museli obávat o konečný výsledek.

Volný pohyb
Pokud vás už nebaví malé podložky pod myš, které omezují vaše pohyby, pak je pro vás podložka Natec Printable tou pravou. Tento model představuje dokonalou rovnováhu mezi volností pohybu a prostorem, který zabírá. Její rozměry - 250 x 210 x 2 mm - vám umožní zachovat si plnou volnost pohybu. Navíc nízký profil podložky zvýší pohodlí při používání jakékoli myši.

Plná stabilita
Není nic horšího, než když se podložka pod myš během používání sama pohybuje. Aby k tomu nedocházelo, najdete na spodní straně podložky Natec Printable speciální gumu s vysokými protiskluzovými vlastnostmi. Díky tomu se ani při nejdynamičtějších pohybech nepohne.

Spolupráce s různými senzory
Nemusíte se bát, že by vaše myš s podložkou Natec Printable nespolupracovala. Tento model zajišťuje kompatibilitu s optickými i laserovými snímači.

Specifikace:

Materiál: Guma, Tkanina
Voděodolnost: Ne
Barva: Černá
Délka: 250 mm
Šířka: 210 mm
Výška: 2 mm
Váha: 0,09 kg