SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
  Počítače a kancelář  Síťové prvky  Planet FT-802S15 Konvertor, 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemode
Planet FT-802S15 Konvertor, 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemode
Planet FT-802S15 Konvertor, 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemodePlanet FT-802S15 Konvertor, 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemode
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Telefon doručen rychle a v pořádku. S obchodem jsem spokojen.

Ověřený zákazník

Planet FT-802S15 Konvertor, 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemode

PLANET FT-802S15 Fast Ethernet přepínač 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC), single mode, spojení do 15 km. Full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge. Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skutecné…
Kategorie: Síťové prvky
Kód: 2929260PN: FT-802S15Výrobce: PlanetZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 599   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 321 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 1.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)3.12. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)3.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

PLANET FT-802S15

Fast Ethernet přepínač 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC), single mode, spojení do 15 km. Full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge.

Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skutecné přepínače, jsou jednotlivé propojované síťové segmenty vždy kolizně odděleny a tudíž jejich dosah je vždy maximální.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Porty: 1 x RJ-45 10/100Base-TX, 1 x 100Base -FX
Provedení: vnitřní
Podpora OAM: ne
Napájení: zdroj 5V DC
Ochrana: ne
Provozní teplota: 0 až 50°C
Rozměry: 97 x 69 x 26 mm
Hmotnost: 200 g
Lze instalovat do šasí: MC-700, MC-1500, MC-1500R, MC-1500R48

Parametry

Konvertor dle typuLAN/optika singlemode
Technologie konvertoruFast Ethernet 10/100Mbps