SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
  Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks barvy
Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks barvy
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks barvy

SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCKPigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK
Kód: 2927028PN: SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCKVýrobce: SolarixZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
799   včetně DPH
Cena bez DPH: 660 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 27.11. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)1.12. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)1.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCKPigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK

Parametry

Optický patch kabelSingle mode 9/125 OS2