Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 100m, OM1
Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 100m, OM1
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Flexibilní přístup k požadavkům. Rychlá reakce.

Ověřený zákazník

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 100m, OM1

Vlastnosti * Délka kabelu: 100m * Barva: Oranžová Typ konektorů * Konektor 1: LC Male * Konektor 2: LC Male Záruka: 24 měsíců
Kód: 3539280Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
3 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 561 Kč
Cena po registraci:
2 999 Kč
Cena bez DPH: 2 479 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 6.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)8.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Vlastnosti
* Délka kabelu: 100m
* Barva: Oranžová

Typ konektorů
* Konektor 1: LC Male
* Konektor 2: LC Male

Záruka:24 měsíců

Parametry

BarvaOranžová
Délka (m)100 a více
LC (M)2
Optický patch kabelMulti mode 62,5/125 OM1
Přesná délka (m)100
TypKabely
Vlastnost62,5/125