Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 20m OM3
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 20m OM3
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Klid, nečekám ve frontě. Mám to za rohem a co jsem rychle potřeboval (hard disk, flash disk, kabeláž atd.) měli.

Ověřený zákazník

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 20m OM3

LC-SC Optický patch cord 50/125 20m Duplex OM3
Kód: 3576380Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 908 Kč
Cena po registraci:
999 Kč
Cena bez DPH: 826 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)14.2. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

LC-SC Optický patch cord 50/125 20m Duplex OM3

Parametry

Délka (m)18 - 99
LC (M)2
Přesná délka (m)20
SC (M)2
TypKabely