Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 2m MM OM4
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 2m MM OM4
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 2m MM OM4

Vlastnosti * Délka kabelu: 2 m Typ konektorů * Konektor 1: SC Male * Konektor 2: SC Male Záruka: 24 měsíců
Kód: 2863137Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
549   včetně DPH
Cena bez DPH: 454 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 4 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)29.9. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)29.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Vlastnosti
* Délka kabelu: 2 m

Typ konektorů
* Konektor 1: SC Male
* Konektor 2: SC Male

Záruka:24 měsíců

Parametry

Délka (m)2
Přesná délka (m)2
SC (M)2
TypKabely