SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
  Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Optická spojka LC/PC single mode duplex bez příruby
Optická spojka LC/PC single mode duplex bez příruby
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

Optická spojka LC/PC single mode duplex bez příruby

OPTIX LC Optická spojka SM Duplex bez příruby
Kód: 3014828Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
359   včetně DPH
Cena bez DPH: 297 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 2.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 4.3. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 4.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

OPTIX LC Optická spojka SM Duplex bez příruby